برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

دانشگاه يزد قهرمان مسابقات بدمينتون المپياد دانشجوي شد

ورزش. بدمينتون. دانشگاه. مازندران
ساري- سرپرست فني مسابقات بدمينتون دهمين المپياد فرهنگي ورزشي دانشجويان دانشگاههاي كشور گفت: درمرحله فينال اين مسابقات كه دردانشگاه صنعتي نوشيرواني بابل برگزار شد، دانشگاه يزد در مسابقات تيمي مدال طلارا از آن خود كرد ودر رشته انفرادي نيز يزدي‌ها مدالهاي نقره و برنز را تصاحب كردند.

علي اصغر خليل زاده امينيان روز شنبه و در پايان مسابقات بدمينتون اين المپياد به خبرنگار ايرنا گفت : در اين دوره از مسابقات در رشته تيمي، تيم دانشگاه تربيت معلم تهران بعد از دانشگاه يزد با كسب مدال نقره در سكوي دوم ايستاد و تيم دانشگاه زنجان با كسب مدال برنز در رديف بعدي جاي گرفت.

به گفته امينيان : در مسابقات انفرادي ياتك نفره محسن خمري قلعه نو از دانشگاه سيستان و بلوچستان مدال طلاي اين دوره از مسابقات را ازآن خود كرد و پوريا مدرسي از دانشگاه يزد با كسب مدال نقره در سكوي دوم قرارگرفت.

وي همچنينن گفت : در مسابقات تك نفره مجتبي كاظم پور از دانشگاه يزد و پويا اشتري از دانشگاه زنجان به طور مشترك مدال برنز دهمين المپياد ورزشي دانشجويان سراسر كشور در رشته بدمينتون را از آن خود كردند.

امينيان گفت: در مسابقات دو نفره بدمينتون نيز تيم ايمان محمود زاده و امير گلپايگان از دانشگاه شيراز صاحب مدال طلا شدند، تيم رسول يا علي و محمد اميني نويدي از دانشگاه تربيت معلم تهران در سكوي دوم قرار گرفت.

وي همچنين بيان كرد: تيم ميثم شعباني و نويد يزداني از دانشگاه علم و صنعت، و تيم محمد مهمان پور، فرشيد اپيكچي از دانشگاه خواجه نصير به طور مشترك در سكوي سوم قرار گرفتند و مدال برنز اين دوره از مسابقات را از آن خود كردند.

به گزارش ايرنا ، دهمين المپياد فرهنگي ورزشي دانشجويان پسر سراسر كشور در رشته بدمينتون با حضور ‪ ۸۳‬ورزشكار از ‪ ۲۰‬دانشگاه كشور در سه قسمت تيمي ، يك نفره و دو نفره روز چهارم مرداد ماه در سالن تربيت بدني دانشگاه صنعتي نوشيرواني بابل آغاز شد و امروز با برگزاري مراسم پاياني و اهداي جوايز به كار خود پايان داد.

دهمين المپياد فرهنگي ورزشي دانشجويان پسر دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالي سراسر كشور به محوريت دانشگاه مازندران در بابلسر و با همكاري دانشگاههاي صنعتي نوشيرواني بابل،علوم كشاورزي و منابع طبيعي ساري و غيرانتفاعي شمال آمل روز پنجم مرداد آغاز شد.


در اين المپياد دانشجويي ، ‪ ۷۸‬دانشگاه از سراسر كشور حضور دارند كه به مدت ‪ ۱۰‬روز در‪ ۱۶‬رشته ورزشي قايقراني، دو و ميداني ،بدمينتون، فوتبال، فوتسال، واليبال، بسكتبال، هندبال، شطرنج، تنيس روي ميز، شنا، كاراته، تكواندو، جودو، كشتي فرنگي و كشتي آزاد به رقابت مي‌پردازند. ك/‪۳‬ ‪۴۰۲/۷۳۲۸‬تاریخ: 1389/5/9
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: