برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

خدايي: كشتي در رده جوانان همواره در حال تغيير است

ورزش. كشتي. خدايي
تهران- سرمربي تيم كشتي آزاد جوانان كشورمان گفت: تركيب تيم‌هاي كشتي جوانان به دليل شرايط سني نفرات آن،هر سال نسبت به سال قبل با تغييرات زيادي روبرو مي‌شود.

مجيد خدايي روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا اظهار داشت: اين تغييرات هر از چندگاهي به تيم جوانان شوك وارد مي‌كند و اين بار نيز به گونه‌اي بود كه حتي تيم اعزامي به رقابتهاي جهاني بوداپست را نيز تحت تاثير قرار داد. البته امسال شاهد آن بوديم كه تيم ما بالاترين ميزان تغييرات درهفت وزن خود نسبت به تركيب سال گذشته( ‪ ۶‬تغيير) داشت.

وي با اشاره به نتايج بدست آمده در رقابتهاي جهاني مجارستان گفت: تيمي كه شكست مي‌خورد در كنار تمام مسايل حاشيه‌اي آن، بهترين فرصت را بوجود مي آورد كه مورد آناليز دقيق و موشكافانه قرار گيرد، چراكه تيم قهرمان اگر مشكل يا كاستي هم داشته باشد به دليل كسب اين عنوان، هيچگاه به دقت، نقد و بررسي نمي‌شود.

سرمربي تيم كشتي آزاد جوانان كشورمان افزود:بايد سعي كنيم نقاط ضعف و قوت خود را پيدا كرده و با كار تخصصي بر روي اين مسايل، نتايج بهتري را در آينده كسب كنيم.

خدايي با اشاره به انتقادات اخير اهالي كشتي از نتايج تيم جوانان در رقابتهاي جهاني گفت:بايد در اين مورد واقع بين بود، چراكه متاسفانه تا يك تيم ورزشي با شكست و ناكامي مواجه مي‌شود، همه بدنبال كسي مي‌گردند تا او را محكوم كنند.

وي ابراز داشت: بچه‌هاي ما در مجارستان به كم تجربگي خود باختند. ضمن اينكه ما نيز مقصريم و بايد دست به دست هم دهيم تا بار ديگر مثل رقابتهاي قهرماني آسيا با ‪ ۶‬مدال طلا و يك نقره و يك برنز، مقتدرانه عمل كنيم.

سرمربي تيم كشتي آزاد جوانان در خصوص اظهارات مربي سابق اين تيم گفت: وي در شرايطي كار در تيم جوانان را رها كرد كه زودتر حدس مي‌زد كه در رقابتهاي جهاني مجارستان ممكن است چنين نتايجي بدست بيايد، چراكه بعد از رقابتهاي جام شهدا بسياري از اهالي كشتي معتقد بودند اگر تيم جوانان روي سكوي اول تا سوم جهاني برود، شاهكار كرده است.

خدايي با رد هرگونه اختلاف و مشكل با كشتي گيران مازندراني گفت: اگر با اين كشتي گيران مشكل داشتيم هيچگاه نتايج سه سال گذشته كه من به عنوان سرمربي در تيم جوانان بودم را كسب نمي‌كرديم. ما سال گذشته در رقابتهاي جهاني با سه طلا و دو برنز ،سوم شديم كه اين موضوع نشان‌دهنده انسجام تيمي و ارتباط مطلوب ما با تمامي كشتي گيران بود.

وي در خاتمه اظهار داشت: تجربه نشان داده كه به هيچ عنوان با محكوم كردن فرد يا افراد خاصي نمي‌توان پيشرفت كرد و رمز موفقيت دراين است كه با توجه به توان واقعي تيم و همچنين برطرف كردن نقاط ضعف آن، به سوي افتخارآفريني گام برداريم.
تاریخ: 1389/5/9
کلمات کلیدی: ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: