برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

افتتاحيه و اختتاميه بازيهاي آسيايي خارج از استاديوم برگزار مي‌شود

ورزش. كميته ملي المپيك. بازيهاي آسيايي
تهران - دبير كل كميته ملي المپيك ايران اظهار داشت: براي اولين بار در تاريخ بازيهاي آسيايي و المپيك، مراسم افتتاحيه و اختتاميه بازيهاي گوانگ ژو در محيطي خارج از استاديوم ورزشي برگزار مي‌شود.

بهرام افشارزاده پس از حضور در اجلاس سرپرستان كاروان‌هاي اعزامي به شانزدهمين دوره بازيهاي آسيايي گوانگ ژو به خبرنگار ايرنا، گفت: اين مراسم‌ها در جزيره‌اي كوچك بنام (‪ )xhixinsh‬كه در ميان رودخانه (‪)pearl‬ در مركز شهر گوانگ ژو برگزار خواهد شد.

وي افزود: همچنين كارت شناسايي تمام اعضاي كاروان اعزامي صادر شده و پس از نهايي شدن تا اواخر مرداد ماه به كميته ملي المپيك ايران ارسال مي‌شود افشارزاده ادامه داد: در حاشيه اين نشست نيز مسوولان كميته‌هاي مختلف ستاد برگزاري بازيها اعم از پروتكل، اسكان، مالي، ترانسپورت، صدور كارت، امنيت، بليت مسابقات، رايانه و تغذيه گزارشاتي از فعاليت‌هاي صورت گرفته اعلام كردند.

دبيركل كميته ملي المپيك با اشاره به اينكه شهر گوانگ ژو آماده ميزباني بازيها است، تصريح كرد: تمامي استاديوم‌ها و دهكده بازيها مطابق با استانداردهاي روز دنيا ساخته شده و تمامي امكانات رفاهي و لازم نيز در آنها ديده شده تا شركت‌كنندگان چه ورزشكار و چه خبرنگار با مشكلي مواجه نشوند.

لازم به ذكر است كه اجلاس سرپرستان كاروان‌هاي اعزامي به شانزدهمين دوره بازيهاي آسيايي گوانگ ژو در روزهاي چهارشنبه و پنج شنبه هفته گذشته برگزار شد كه در آن مسوولان ستاد برگزاري بازيها گزارشهاي نهايي خود از فعاليتهاي انجام شده و پيشرفت كار نسبت به نشست قبلي به اطلاع حاضران رساندند.تاریخ: 1389/5/9
کلمات کلیدی: ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: