برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

كاوه: حضور در سطح اول كشتي دنيا نيازمند سرمايه‌گذاري بيشتري است

ورزش. كشتي. جام حبيبي و موحد
قائمشهر - مربي تيم ملي كشتي: اگر بخواهيم با كشورهاي مطرح كشتي دنيا رقابت كنيم بايد سرمايه‌گذاري بيشتر و برنامه‌هاي بهتري داشته باشيم.

محسن كاوه روز شنبه در حاشيه مسابقات كشتي آزاد بين‌المللي موحد و حبيبي در گفت و گو با خبرنگار ايرنا اظهار داشت: در چند سال اخير كشور آذربايجان سرمايه‌گذاري زيادي در كشتي كرده و با جذب كشتي گيران روس و كار پايه‌اي خود را به عنوان يك مدعي در كشتي دنيا شناسانده است.

وي در مورد سطح رقابت‌هاي جام موحد و حبيبي نيز گفت: تيم‌هاي خارجي با قدرتي بيش از آن چيزي كه مورد انتظار ما بود در اين مسابقات شركت كرده اند و در بعضي اوزان چهره‌هاي نامداري در تركيب خود دارند.

مربي تيم ملي كشتي كشورمان گفت: تيم بلغارستان در اوزان ‪ ۵۵‬و ‪ ۷۴‬كيلوگرم دو مدال آور جهاني همراه خود به اين مسابقات آورده است، كشتي گيران ‪ ۷۴‬و ‪ ۱۲۰‬كيلوگرم تيم ايالات متحده از بهترين نفرات كشور خود در اين وزن هستند كه در مسابقات جام علي اف باكو نيز كشتي‌ها خوبي گرفتند و بختيار احمداف از روسيه دارنده مدال نقره المپيك آتن است.

وي ادامه داد: ساير تيم‌هاي خارجي نيز اگرچه نفرات جواني در تركيب خود مي بينند اما در مجموع با قدرت نسبتا خوبي در اين رقابت‌ها شركت كرده اند.

كاوه در پايان اظهار داشت: اقدام استان مازندران در برگزاري اين رقابت ها بسيار خوب بود و اميدوارم در سال‌هاي آينده نيز تورنمنت‌هاي معتبري در سطح كشورمان برگزار شود.

مسابقات كشتي آزاد بين‌المللي موحد و حبيبي در روزهاي ‪ ۹‬و ‪ ۱۰‬مردادماه با حضور ‪ ۸‬كشور خارجي و كشتي گيراني از كشورمان در سالن جهان پهلوان حبيبي شهر قائمشهر در حال برگزاري است.

تاریخ: 1389/5/9
کلمات کلیدی: ، ، ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: