برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

حواشی دیدار استیل آذین - پاس/قطبی غایب بود، علی کریمی مدافع شد/ برهانی در دستگردی!

در حالی که عنوان شده بود افشین قطبی سرمربی تیم ملی برای تماشای دیدار استیل آذین و پاس همدان به ورزشگاه دستگردی می‌آید، فقط پیت بی یوتر و علیرضا منصوریان برای زیرنظر گرفتن بازیکنان ملی پوش دو تیم به ورزشگاه آمده بودند.

به گزارش خبرنگار مهر، دیدار تیم‌های فوتبال استیل آذین و پاس همدان در چارچوب هفته دوم دهمین دوره رقابت‌های لیگ برتر باشگاه‌های کشور عصر امروز شنبه با حضور کمتر از 2 هزار تماشاگر در ورزشگاه دستگردی در حال برگزاری است، حواشی این دیدار در زیر می آید:

* تمام تماشاگران حاضر در ورزشگاه طرفدار تیم استیل آذین هستند و برخلاف سایر دیدارها پاس تماشاگری در ورزشگاه ندارد. حتی لیدرهای تیم استیل آذین هم پیراهن سبز که مخصوص تیم پاس است را بر تن داشته و تیم خود را تشویق می کنند.

* در دقیقه 16 مسابقه سوشا مکانی دروازه بان تیم استیل آذین پس از برخورد با بازیکنان پاس دچار مصدومیت شد و جای خود را به حمید نشاط جو داد. دروازه بان مصدوم استیل آذین با برانکارد به رختکن برده شد و هنوز وضعیت وی مشخص نشده است.

* در 10 دقیقه ابتدای مسابقه فرهاد خیرخواه بازیکن شماره 9 تیم پاس همدان دو موقعیت صددرصد گلزنی را از دست داد و همه را یاد روزهایی انداخت که آرش برهانی با پیراهن پاس تهران در رقابت‌های لیگ برتر این فرصت‌ها را از دست می داد.

*علی کریمی، مهرزاد معدنچی و محسن خلیلی جایی در ترکیب اصلی تیم استیل آذین نداشتند و در ابتدای مسابقه روی نیمکت نشسته بودند.

* در جریان این دیدار تماشاگران حاضر در ورزشگاه بارها عابدزاده و مهدی مهدوی کیا را تشویق کردند.

* در ثانیه های پایانی نیمه اول علی کریمی در کنار زمین حاضر شد و به عنوان بازیکن تعویضی وارد زمین شد اما تنباکوویچ سرمربی استیل آذین از انجام این تعویض منصرف شد تا این بازیکن در بین دو نیمه به همراه سایر بازیکنان ذخیره استیل آذین خودش را گرم کند. کریمی در نیمه دوم به جای اسماعیل نظر وارد زمین شد و در خط دفاعی تیمش به انجام وظیفه پرداخت.

* محمد مایلی کهن سرمربی تیم فوتبال سایپا هم در ورزشگاه حاضر شد و این دیدار را از نزدیک تماشا کرد.

* حسن غفاری، رئیس پیشین کمیته روابط بین الملل فدراسیون فوتبال، رحیم رحیمی مقدم داور پیشکسوت کشورمان، رضا شاهرودی، کاظم برجلو مدیران عامل دو باشگاه و آصفی سفیر پیشین ایران در امارات از جمله حاضران در ورزشگاه بودند که این دیدار از جایگاه ویژه تماشا کردند.

* کریم ملاحی مدیرعامل باشگاه پاس همدان با فاصله بسیار از مصطفی آجرلو مدیرعامل باشگاه استیل آذین در جایگاه ویژه نشسته بود. در کارنامه مدیریتی این دو نفر سابقه مدیرعاملی باشگاه پاس نیز دیده می شود.


تاریخ: 1389/5/9
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: