برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

فرگوسن: ارناندس مي تواند تك مهاجم ما باشد

سرالكس فرگوسن، سرمربي منچستريونايتد، بار ديگر از حضور خاوير ارناندس، مهاجم جديد تيمش در خط حمله شياطين سرخ ابراز رضايت كرد.

به نظر مي رسيد اين بازيكن 22 ساله كه پيش از جام جهاني به منچستريونايتد پيوست، با توجه به حضور بازيكناني مانند وين روني و ديميتار برباتوف، شانس چنداني براي قرار گرفتن در خط حمله يونايتدها ندارد اما بعد از درخشش در تركيب تيم ملي مكزيك در جام جهاني و گلزني در دو ديدار دوستانه منچستريونايتد در ديدارهاي پيش فصل، فرگوسن تاكيد كرد كه خريد جديدش با شروع فصل در تركيب اصلي قرار خواهد گرفت.

فرگوسن در مصاحبه با اسكاي اسپورت گفت:" او در اروپا در مقابل حريفاني سطح بالا بازي كرده است و مي داند كه چگونه تمركز و مالكيتش روي توپ را حفظ كند. مسئله اي كه در ليگ برتر از اهميت بالايي برخوردار است.

من فكر مي كنم كه ارناندس مي تواند به عنوان تك مهاجم تيم بازي كند و در اين ترديدي ندارم. او در جام جهاني تك مهاجم مكزيك بود و دليلي ندارد كه نتواند در اين فصل براي من چنين مسئوليتي را برعهده بگيرد."

در حالي فرگوسن چنين صحبت هايي را مطرح كرد كه با ترافيك بازيكن در خط حمله روبروست. او در اين پست بازيكناني مانند وين روني، ديميتار برباتوف، ارناندس، اوون، مامه بيام ديوف، فدريكو ماكدا و دني ولبك را در اختيار دارد. البته گفته مي شود كه والبك به طور قرضي به ساندرلند خواهد پيوست.   

 

تاریخ: 1389/5/9
موضوع: فوتبال
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: