برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

قبل از بازي تهديد شده بوديم! / قوچان‌نژاد خطاب به رييس سازمان ليگ واليبال: / زماني كه در شهر منصوب به شما به ما بي‌حرمتي شد، كجا بوديد؟

سرمربي تيم هيات واليبال خراسان رضوي گفت: هواداران يزدي با ركيک‌ترين فحش‌ها از ما پذيرايي کردند.

جبار قوچان‌ن‍ژاد در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا) - منطقه خراسان، در خصوص بازي يکشنبه شب تيمش مقابل تيم سنگ آهن بافق يزد اظهار داشت: در اين بازي كاملا برتر از تيم حريف بوديم. بازيكنان تيم پس از پيروزي در مقابل گل گهر و سايپا با شرايط رواني خوب به مصاف سنگ آهن بافق رفتند و جدا از خستگي شرايط خوبي داشتيم. گيم اول و دوم بازي را پيروز ميدان بوديم ولي از گيم سوم به دليل جو بسيار بدي كه در سالن برقرار بود بازيكنان تمركز خود را از دست دادند و از لحاظ رواني دچار تنش شدند و متاسفانه بازي را واگذار كرديم.

قوچان‌نژاد افزود: متاسفانه حركات و رفتارهايي از هواداران يزد سر زد كه تا به حال در هيچ كجاي دنيا نديده بودم، آن‌ها تك تك بازيكنان و اعضاي كادر فني و مسوولان تيم را نام مي‌بردند و شديدا مورد بي‌حرمتي قرار مي‌دادند و فحش‌هاي بسيار زشت و ركيكي را به همه ما نسبت مي‌دادند.

سرمربي تيم واليبال خراسان رضوي مدعي شد: هواداران از طريق سرمربي تيم بافق هدايت و حمايت مي‌شدند. در صورتي كه وي گفته بود اگر بي حرمتي از سوي هواداران ديده شود تيم را از زمين بيرون مي‌كشم ولي قبل از شروع بازي تا پايان آن تماشاگران حتي يک لحظه هم تيم بافق را تشويق نكردند و فقط و فقط به تك تك اعضاي تيم خراسان فحش و ناسزا مي‌گفتند.

قوچان‌نژاد در مورد علت اين رفتارها به ايسنا گفت: متاسفانه مهمترين دليل اين توهين‌ها، فوتبال است و به بازي جنجالي تربيت يزد و پيام خراسان بر مي‌گردد. البته ما قبلا از سوي مسوولان تيم يزدي تهديد شده بوديم و شنيده بوديم كه قرار است كتک هم بخوريم بنابراين با ارسال نامه‌اي به فدراسيون درخواست كرديم تا در انتخاب سرداور و ناظر بازي دقت بيشتري كنند ولي متاسفانه آن‌ها پوركاشيان را به عنوان سرداور و صباغ را به عنوان ناظر بازي انتخاب كردند.

وي افزود: من از فدراسيون شديدا گله‌مند هستم كه چرا با وجود درخواست ما به انتخاب ناظر و سرداور قوي و همچنين ماموران امنيتي اقدامي نكرد و تنها ماموران يزدي در سالن حضور داشتند.

قوچان‌ن‍ژاد در ادامه گفت: مطمئنا اگر فرد قوي‌تري ناظر بازي مي‌بود قاطعانه بازي را متوقف مي‌كرد ولي سوال من از ناظر بازي اين است كه چرا بازي تعطيل نشد؟ صباغ آن قدر ضعيف عمل كرد كه حتي وقتي بلند گو را براي صحبت با هواداران گرفت به او اجازه صحبت هم داده نشد.

وي خطاب به حداد، رييس سازمان ليگ واليبال تصريح كرد: شما در مشهد قبل از شروع بازي به هواداران مشهدي مي‌گوييد اگر تكان بخوريد از استاديوم بيرونشان مي‌كنيم ولي كجا بوديد زماني كه در شهري كه منصوب خود شماست ما اين گونه مورد بي حرمتي قرار گرفتيم، شما چطور مي‌خواهيد پاسخ اين همه توهين را بدهيد؟

قوچان‌نژاد ادامه داد: اگر كوچكترين اتفاقي در مشهد بيفتد همه ما مورد بازخواست قرار مي‌گيريم اما در بازي با پرسپوليس، ستوده سرپرست پرسپوليس به سرداور بازي حمله مي‌كند، در بازي با سايپا همه چيز به سمت ما پرتاب مي‌شود، در يزد هم كه زشت‌ترين فحش‌ها به تيم داده مي‌شود، ترقه، سنگ و بطري به ما پرتاب مي‌كنند ولي هيچ كس پاسخگو نيست و رسيدگي نمي‌كند، ما به اين موضوع شديدا معترضيم.

سرمربي تيم هيات واليبال خراسان رضوي به ايسنا گفت: من به نحوه داوري هيچ اعتراضي ندارم و گله من از نحوه برخورد آن‌ها با تيم ميزبان است و نمي‌دانم مسوولان چگونه مي‌خواهند به اين موضوع رسيدگي كنند؟

انتهاي پيام

كد خبر: 8901-03781
تاریخ: 1389/1/17
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: