برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

درخشش وزنه برداران معلول ايراني در مسابقات جهاني مالزي

ورزش. وزنه برداري. معلولان. مالزي
كوالالامپور - در سومين روز از مسابقات وزنه برداري معلولان جهان در مالزي، وزنه برداران ايراني توانستند با درخشش در اين مسابقات به دو مدال طلا و يك نقره دست يابند.

به گزارش خبرنگار ايرنا از مالزي، روز سه شنبه و در سومين روز اين مسابقات و در وزن ‪ ۶۰‬كيلوگرم در بخش جوانان علي نجات خواه وزنه بردار ايراني توانست وزنه ‪ ۱۷۵‬كيلوگرم را بالاي سر برده و به مدال طلاي اين وزن دست يابد.

سعيد نصيري ديگر وزنه بردار رده جوانان در وزن ‪ ۶۰‬كيلوگرم نيز با بالا بردن وزنه ‪ ۱۷۰‬كيلوگرم در رتبه دوم اين وزن قرار گرفت و بطير حسين ورزشكار الجزايري نيز در مقام سوم ايستاد.

در وزن ‪ ۶۰‬كيلوگرم و در رده بزرگسالان حمزه محمدي با اقتدار كامل توانست با بالا بردن وزنه ‪ ۱۹۷‬و نيم كيلوگرم مدال طلا كسب كرده و براي دومين بار پرچم مقدس جمهوري اسلامي ايران را در محل برگزاري اين مسابقات در كوالالامپور پايتخت مالزي به اهتزار درآورد.

بر اساس اين گزارش در اين وزن زاكيو رقيب سرسخت حمزه محمدي از روسيه با بالا بردن وزنه ‪ ۱۹۵‬كيلوگرم مدال نقره گرفت و و يانگ از چين به مدال برنز اين وزن دست يافت.

در مرحله دوم سومين روز از اين مسابقات نيز عصر امروز (سه شنبه) سه وزنه بردار ايراني در وزن‌هاي مختلف با حريفان خود به رقابت مي‌پردازند.

اين دوره از مسابقات وزنه برداري معلولان جهان با حضور ‪ ۵۰‬كشور جهان در ورزشگاه تيتي ونگسا شهر كوالالامپور در مالزي برگزار مي‌شود.

تاریخ: 1389/5/5
موضوع: معلولان
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: