برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

قهرمانان سه وزن مسابقات كشتي جام حبيبي و موحد مشخص شدند

ورزش. كشتي آزاد. جام حبيبي موحد. مازندران
ساري -قهرمانان اوزان ‪ ۵۵‬و‪ ۶۶‬و ‪۹۶‬كيلوگرم نخستين دوره مسابقات بين‌المللي كشتي آزاد جام حبيبي و موحد شنبه شب در قائمشهر مشخص شدند.

به گزارش خبرنگار ايرنا، در فينال وزن ‪ ۵۵‬كيلوگرم كه با حضور دو كشتي گير خارجي برگزار شد، رادوسلاو وليكوف از بلغارستان با برتري برابر اسدالله كايرچانوف از روسيه نشان طلاي اين وزن را بر گردن آويخت.

وليكوف بلغاري در اين ديدار با نتيجه ‪ ۲‬بر يك از سد حريف سر سخت خود گذشت در اين وزن محمدحسني و فرزاد جعفري از ايران به طور مشترك سوم شدند.

ديدارپاياني وزن ‪۶۶‬كيلوگرم را ايراني‌ها برگزار كردند و در پايان اين ديدارميثم نصيري با برتري ‪ ۲‬بر يك برابر سبحان محمدزاده عنوان قهرماني را به خود اختصاص داد.

سياوش گودرزي و وحيد آهنگري به طور مشترك در اين وزن سوم شدند.

در ديدار پاياني وزن ‪ ۹۶‬كيلوگرم هم دو كشتي گير ايراني با هم رقابت كردندو سينا غني زاده با برتري ‪ ۲‬بر يك برابر ياسر قرباني به مقام قهرماني دست يافت و گردن آويز طلا را از آن خود كرد.

در اين وزن سعيد اميري و اباذر اسلامي ازايران به طور مشترك به مدال برنز دست يافتند.

نخستين دوره مسابقات بين‌المللي كشتي آزاد جام جهان پهلوانان امامعلي حبيبي و عبدالله موحد صبح امروز با رقابت ‪ ۵۴‬كشتي گير در اوزان ‪ ۶۶ -۵۵‬و ‪ ۹۶‬كيلوگرم در تالار ورزشي جهان پهلوان امامعلي حبيبي قائمشهر آغاز شد.

اين رقابتها فردا در اوزان ‪ ۸۴- ۷۴ - ۶۰‬و‪ ۱۲۰‬كيلوگرم با رقابت ‪ ۷۰‬كشتي گير پيگيري مي‌شود.

نخستين دوره مسابقات بين‌المللي كشتي آزاد جام عبدالله موحد وامامعلي حبيبي با حضور بيش از ‪ ۴۵‬كشتي گير خارجي از ‪ ۸‬كشور دنيا و ‪ ۷۰‬كشتي گير داخلي تا فردا ادامه دارد.ك/‪۳‬

تاریخ: 1389/5/9
کلمات کلیدی: ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: