برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

قطبي: با 3 تيم ملي و باشگا‌ه‌هاي مختلف كار كرده‌ام اما اين مشكلات را نداشتم

قطبي: با 3 تيم ملي و باشگا‌ه‌هاي مختلف كار كرده‌ام اما اين مشكلات را نداشتم 10:29:00 pm - 1389/ 5/ 9 : در تاريخ ارسلان الهی اندازه فونت : افشين قطبي در مورد جلسه امروز كميته فني عنوان كرد: جلسه خوبي داشتيم و برنامه‌هاي آتي تيم ملي را براي حضور در جام ملت‌ها بررسي كرديم. در جلسه آينده با دعوت از مربيان مختلف ليگ در مورد اردوي اتريش و ماحصل آن صحبت‌هاي شفافي را خواهيم داشت.

وي در مورد اردوي اتريش گفت: از اين اردو رضايت كامل داشتم. شيوه‌هاي تاكتيكي و تكنيكي خود را مرور كرديم و بسياري از بازيكنان خود را مورد آزمايش قرار داديم كه خوشبختانه همه آنها پاسخ مثبت دادند.

قطبي ادامه داد: در اردوي اتريش به هماهنگي خوبي رسيديم و در 10 روزي كه در آنجا حضور داشتيم بازي‌هاي تداركاتي خوبي انجام داديم.

قطبي درباره اينكه به او ايراد گرفته شده كه چرا پس از اردوي تيم ملي در اتريش به هلند رفته است اظهار داشت: من هلند نبودم و به دليل شكستگي پاي دخترم به آمريكا رفته بودم. فكر مي‌كنم اين حق طبيعي هر پدري است كه در چنين مواقعي جوياي حال دخترش باشد.

وي گفت: بحث من هميشه تيم ملي بوده است. يك موضوعي كه من را خوشحال مي‌كند اين است كه ما در پست‌هاي مختلف چند بازيكن خوب داريم و شما در آينده خواهيد ديد بازيكناني كه به تيم ملي دعوت مي‌شوند مثمر ثمر خواهند بود. در يك سال اخير سعي كرديم بازيكناني را دعوت كنيم كه در تيم ملي مفيد باشند و خوشبختانه به اين موضوع رسيديم.

قطبي در مورد اينكه بازيكنان لژيونر با تيم ملي هماهنگ بودند، خاطرنشان كرد: هر تيمي كه موفق است بازيكنان آنها در بالاترين سطح بازي مي‌كنند و فوتبال ايران بايد به اين درجه برسد كه چندين بازيكن در ليگ‌هاي مختلف دنيا داشته باشند. اين موضوع كمك زيادي به تيم ملي مي‌كند.

سرمربي تيم ملي در مورد اعتراضات به اين اردو گفت: كساني كه به اردوي اتريش معترض بودند مشاهده كردند كه بازيكنان ملي‌پوش آنها در هفته اول ليگ برتر چقدر مفيد ظاهر شدند. گلزنان هفته اول همان بازيكناني بودند كه در تيم ملي حضور داشتند.

قطبي در مورد اينكه غلامحسن پيرواني گفته بود تيم ملي بزرگسالان نبايد از بازيكنان اميد استفاده كند،‌ گفت: اين بحث در كميته فني حل شد و ما هيچ بازيكني را بدون هماهنگي اين كميته به تيم ملي دعوت نمي‌كنيم. بهتر است مشكلاتي كه در داخل تيم ملي وجود دارد، رسانه‌اي نشود.

وي در مورد لغو بازي با اوكراين عنوان كرد: معتقدم تيم ملي بايد از روزهاي فيفا به خوبي استفاده كند و هر تيمي كه از ما براي بازي دعوت مي‌كند آن را غنيمت شمارد. به نظر من ارمنستان كه جايگزين اوكراين شده، تيم خوبي است و در گذشته توانسته برابر اسپانيا و بلژيك نتايج خوبي كسب كند و حريف خوبي براي ما خواهد بود.

قطبي در مورد ديدارهاي تداركاتي براي تيم ملي گفت: با ترابيان، رئيس كميته بين‌الملل فدراسيون فوتبال همكاري خوبي داريم. سعي مي‌كنيم بهترين تيم‌ها را براي انجام بازي تداركاتي انتخاب كنيم تا بتوانيم نقاط ضعف و قوت خود را شناسايي كنيم. در اتريش نيز همين طور بود و با برنامه بازي‌هاي تداركاتي خود را انتخاب كرديم.

وي در مورد به وجود آمدن حاشيه‌ها در اردوي اتريش تاكيد كرد: به اعتقاد من حاشيه‌ها هيچ وقت به تيم ملي كمك نمي‌كند بلكه به ضرر آن است اما وقتي دوستان رسانه‌اي استادانه حاشيه‌سازي مي‌كنند كاري نمي‌توان كرد و به همين دليل سكوت كه بهترين جواب است را انتخاب مي‌كنم.

اين مربي افزود: من با 3 تيم ملي و باشگاه‌هاي مختلف كار كرده‌ام و هيچ جا اين مشكلات را نداشتم. به نظر من امكانات تيم ملي در اتريش خوب بود و برخلاف مسائلي كه در ايران مطرح شد، مشكلاتي نداشتيم. والي‌زاده كه مسئول رسانه‌اي تيم ملي است واقعيت‌ها را انعكاس داد و وقتي برخي رسانه‌ها در مورد گرماي هوا و وجود پشه صحبت مي‌كنند نمي‌دانم منظورشان چيست.

قطبي تاكيد كرد: از ته قلب فوتبال ايران و كشورم را دوست دارم و مي‌خواهم همه در آن به يكديگر احترام بگذارند. قبول دارم در همه جا مشكل وجود دارد اما مشكلات شيريني كار است و بايد همه با هم آنها را حل كنيم. اگر مي‌خواهيم تيم ملي نتايج خوبي كسب كند همه بايد با هم متحد باشيم.

وي اضافه كرد: رسانه‌ها صداي تيم ملي هستند شايد مشكلي وجود داشته باشد اما كسي به فكر حل آن نيست و تنها به فكر رسانه‌اي شدن آن هستند.

قطبي تصريح كرد: در تيم‌هايي كه حضور داشتم و مربيگري كرده‌ام تمام جايگاه‌ها مشخص است اما وقتي در كشور ما احترام برخي جايگاه‌ها رعايت نمي‌شود به مشكل برمي‌خوريم.
تاریخ: 1389/5/9
موضوع: فوتبال
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: