برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

كفاشيان: قطبي و بازيكنان از اردوي اتريش راضي بودند

كفاشيان: قطبي و بازيكنان از اردوي اتريش راضي بودند 10:34:00 pm - 1389/ 5/ 9 : در تاريخ ارسلان الهی اندازه فونت : علي كفاشيان پس از جلسه كميته فني فدراسيون فوتبال در مورد موضوعات مطرح شده در اين جلسه اظهار داشت: سرمربي تيم ملي بر خلاف برخي از اخبار كه از نامطلوب بودن امكانات كمپ تيم ملي در اتريش حكايت داشت، از امكانات اين اردو كاملا راضي بود.

وي ادامه داد: قطبي از نظر فني هم از اين اردو راضي بود و برنامه‌هاي آينده خود را نيز ارائه داد و چند مورد بود كه قرار شد پيگيري كنيم. البته برنامه تيم ملي جوانان نيز مورد بررسي قرار گرفت.

كفاشيان در مورد ديدارهاي دوستانه تيم ملي عنوان كرد: قرار شد با ارمنستان بازي كنيم و اگر آنها براي اين مسابقه به ايران بيايند خيلي بهتر است. كميته بين‌الملل در حال رايزني در اين زمينه است تا اين ديدار در ايران برگزار شود.

وي در مورد ديدار با اوكراين گفت: اين تيم بازي با هلند را به مسابقه با ما ترجيح داد، اما ما ناراحتي خود را در اين زمينه به آنها اعلام كرده‌ايم.

كفاشيان درباره درخواست قطبي مبني بر ديدار با تيم‌هاي بزرگ عنوان كرد: در اين زمينه در حال پيگيري و رايزني هستيم و اين كار را شروع كرديم. بايد سعي كنيم اين برنامه‌ها را اجرا كنيم و به دنبال اين موضوع هستيم.

رئيس فدراسيون فوتبال درباره حاشيه‌هاي بوجود آمده پيرامون تيم ملي اظهار داشت: اين موضوع درست نيست و به آن اعتقاد ندارم. حاشيه‌اي پيرامون تيم ملي وجود ندارد. البته برخي خبرنگاران كه براي تهيه گزارش با تيم ملي همراه مي‌شوند و با انتشار اخبار دروغ باعث ايجاد حاشيه در تيم ملي مي‌شوند.

وي افزود: ما اين اختيار را داريم كه اجازه حضور خبرنگاران را در اردوهاي تيم‌هاي ملي ندهيم، اما اين امكان را براي آنها فراهم كرديم ولي آنها به دروغ مواردي را عنوان كردند كه ما با سوال از مربيان و ورزشكاران تيم ملي متوجه شديم كه اوضاع خوب بوده است.

كفاشيان ادامه داد:‌ بايد كاري كنيم كه تيم ملي حاشيه نداشته باشد چون اين موضوع تنها به تيم ملي ضربه مي‌زند كه به ضرر فوتبال ملي است. فدارسيون‌هاي قبلي هم همه بر اين موضوع تاكيد داشتند كه در اردوهاي برون مرزي خبرنگاران همراه تيم ملي نباشند زيرا انتشار اخبار خلاف واقع براي فوتبال ما خوب نيست.

وي افزود: از اين پس تمام برنامه‌هاي تيم‌هاي ملي را از مريبان تيم‌هاي ملي گرفته شود و در صورت تمايل مي‌توانند از برنامه‌هاي خود در كميته تيم‌هاي ملي دفاع كنند. يكي از موضوعات مطرح شده در جلسه امروز تعيين ناظر براي اردوهاي برون مرزي بود كه توسط كميته فني تعيين مي‌شود تا از اردوها و ديدارهاي دوستانه براي فدراسيون فوتبال گزارش تهيه كنند.
تاریخ: 1389/5/9
موضوع: فوتبال
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: