برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

كريمي: گاوداري نزديك كمپ تيم ملي نبود

كريمي: گاوداري نزديك كمپ تيم ملي نبود 10:45:00 pm - 1389/ 5/ 9 : در تاريخ ارسلان الهی اندازه فونت : علي كريمي در خصوص حضور در خط دفاعي عنوان كرد: به تشخيص مربي تيم در اين ديدار در پست دفاعي بازي كردم و تا جايي كه توانستم در اين پست وظايف خود را انجام دادم.

وي در مورد اردوي تيم ملي در اتريش خاطرنشان كرد: اكنون زمان آن نيست كه در مورد مفيد بودن اردوي اتريش صحبت كنيم و حرف زدن در اين خصوص بي فايده است. هيچ گاوداري نزديك كمپ تيم ملي نبود و به علت اينكه منطقه كوهستاني بود در برخي منازل حيواناتي وجود داشت و به علت وجود جنگل نيز ممكن است چوب‌بري وجود داشته باشد، اما ما هيچ مشكلي نداشتيم و برخي اين موضوع را بزرگ كردند.

كريمي با اشاره به اينكه مشكل اصلي كمپ تيم ملي وجود گاوداري نبود، اظهار داشت: نيازي به بدنسازي نداشتيم، زيرا بازيكنان به تازگي از تمرينات تيم خود جدا شده بودند، اما هر مربي سليقه و نظر خود را در تمرينات انجام مي‌دهد و قطبي نيز از شيوه خود استفاده كرد.

وي در مورد آسيب‌ديدگي بازيكنان در اردوي اتريش تصريح كرد: زماني كه فشار اردو بالا باشد آسيب ديدگي نيز طبيعي است و هميشه وجود دارد.

بازيكن تيم ملي راجع به حضور در رقابت‌هاي جام ملت‌هاي آسيا يادآور شد: اگر سرمربي تيم ملي مرا دعوت كند حتماً حضور خواهم يافت و در صورت عدم دعوت براي تيم ملي آرزوي موفقيت مي‌كنم.

كريمي درباره قهرماني استيل‌آذين گفت: اميدورام اين اتفاق دهمين دوره ليگ برتر رخ دهد و استيل‌آذين قهرمان شود.
تاریخ: 1389/5/9
موضوع: فوتبال
کلمات کلیدی: ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: