برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

هردم از این باغ فوتبال حرفه ای ایران بری می رسد / لیگ در حرف حرفه ای یا همان گل باقالی خودمان / وقتی یک بازیکن در یک بازی یا دو شماره بازی کرد!!!

داور دیدار تیم‌های فوتبال استیل آذین - پاس همدان دلیل تغییر شماره پیراهن یکی از بازیکنان تیم همدانی را نداشتن پیراهن دوم عنوان کرد.

تورج حق وردی در مورد اینکه "چرا نادر احمدی پیراهنش را در جریان بازی تعویض و از شماره 20 به 25 تغییر کرد؟"، گفت: تیم پاس همدان پیراهن دوم نداشت به همین دلیل این بازیکن با هماهنگی داور لباسش را عوض کرد.

وی اضافه کرد: پیراهن این بازیکن خونی شده بود و خون برای بازیکنان هر دو تیم خطرناک بود به همین دلیل با هماهنگی تیم داوری، ناظر بازی و مسئولان برگزاری مسابقه، شماره پیراهنش را عوض کرد که گزارش این موضوع مکتوب شد.
این اتفاق می تواند به عنوان یک رکورد جالب اما تاسف برانگیز در یک لیگ فوتبال مثلا سطح اول فوتبال آسیا (با 4 سهمیه؟! در لیگ قهرمانان آسیا)در کتاب رکوردهای گینس ثبت شود!
دیدار تیم‌های فوتبال استیل آذین و پاس همدان در چارچوب هفته دوم رقابت‌های لیگ برتر که عصر امروز در ورزشگاه دستگردی برگزار شد با برتری 3 بر صفر تیم استیل آذین به پایان رسید.
تاریخ: 1389/5/9
موضوع: فوتبال
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: