برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

آشنایی با آریا بازيكن ايراني الاصلی که تيم يوكوهاما ژاپن را از شكست نجات داد

آشنایی با آریا بازيكن ايراني الاصلی که تيم يوكوهاما ژاپن را از شكست نجات داد 4:22:00 am - 1389/ 5/ 10 : در تاريخ خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام اندازه فونت : ظهور يك بازيكن ايراني اصل در ليگ برتر ژاپن و نجات تيم يوكوهاما اف مارينوس بازتاب گسترده‌اي در خبرگزاري‌هاي جهان و كشورهاي عربي منطقه داشت.
 خبرگزاريهاي منطقه حاشيه خليج فارس روز شنبه نوشتند:
آريا گاسورو هاسيگارا بازيكن ايراني اصل تيم يوكوهاما اف مارينوس ، اين تيم را از شكست مقابل تيم اوميا ارديگا نجات داد.

براين اساس ، آريا ‪ ۲۱‬ساله توانست در وقت‌هاي اضافي نيمه دوم مسابقه براي تيم يوكوهاما اف مارينوس گلزني كند و اين تيم را از شكست نجات دهد تا يوكوهاما با كسب نتيجه مساوي در اين ديدار با ‪ ۲۲‬امتياز در رده هشتم ليگ برتر فوتبال ژاپن قرار گيرد.

بازيكن ايراني الاصل تيم يوكوهاما كه در دقايق پاياني بازي وارد زمين شده بود ، پس از چند دقيقه حضور توانست دروازه تاكاشي كيتانو سنگربان يوكوهاما را با ضربه سنگين باز كند و اولين گل خود را در ليگ برتر ژاپن ثبت كند.

اين بازيكن ايراني الاصل در ‪ ۲۹‬اكتبر ‪ ۱۹۸۸‬در شهر سايتاما ژاپن از پدر ايراني و مادر ژاپني به دنيا آمد و در يكي از مدارس شهر تسورو گاشيما در استان سايتاما دروس ابتدايي را فراگرفت.

وي سپس در سال ‪ ۲۰۰۴‬به شهر يوكوهاما عزيمت و در تيم نوجوانان يوكوهاما اف مارينوس اين شهر فوتبال خود را شروع كرد.

آريا به دليل مصدوميت پي در پي نتوانست به عضويت تيم جوانان ژاپن درآيد اما در سال ‪ ۲۰۰۷‬همراه با تيم ملي جوانان ژاپن در مسابقات جهاني ‪۲۰۰۷‬ كانادا شركت كرد هرچند به دليل مصدوميت نتوانست خود را به عنوان بازيكن اصلي مطرح كند.

اين بازيكن ايراني اصل كه بر روي نيمكت ذخيره‌هاي تيم يوكوهاما حضور داشت ، در صدد بود تا فرصت خودنمايي پيدا كند و توانايي خود را به سرمربي تيم ملي ژاپن براي شركت در جام جهاني ‪ ۲۰۱۰‬آفريقاي جنوبي نشان دهد اما هرگز اين فرصت را پيدا نكرد.

آريا گاسورو هاسيگارا كه اكنون فرصت خودنمايي در ليگ برتر ژاپن را پيدا كرده است با ابراز خوشحالي از گلزني در اولين حضور خود در ليگ برتر ژاپن گفت: از اينكه در فرصت كمي كه به زمين آمده بودم گلزني كردم و تيم خود را از شكست نجات دادم بسيار خوشحالم.

وي افزود: تغيير نتيجه شكست به مساوي در فرصت اندك بسيار سخت بود اما توانستيم به اين مهم دست پيدا كنيم و اميدوارم نتيجه به دست آمده شروع خوبي براي بازي من در ليگ برتر ژاپن باشد.
تاریخ: 1389/5/10
موضوع: فوتبال
کلمات کلیدی: ، ، ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: