برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

رقابت های امروز فوتبال برتر ایران

هفته دوم رقابت های فوتبال باشگاه های برتر ایران امروز با برگزاری شش مسابقه پیگیری می شود. در ادامه بازی های این هفته از رقابت ها - امروز از ساعت 17 و 30 دقیقه در ورزشگاه یادگار امام تبریز ؛ تیم تراكتورسازی میزبان راه آهن شهرری است از ساعت 18 و 15 دقیقه در ورزشگاه شهید رجایی قزوین ؛ تیم پیكان با شاهین بوشهر روبرو می شود در ورزشگاه اكباتان تهران ؛ تیم نفت به دیدار شهرداری تبریز می رود و در ورزشگاه فولادشهر اصفهان ؛ تیم سپاهان پذیرای ملوان انزلی خواهد بود و از ساعت 20 و 45 دقیقه نیز در ورزشگاه تختی آبادان ؛ تیم صنعت نفت رو در روی سایپای كرج قرار می گیرد و در ورزشگاه یادگار امام قم ؛ تیم صبا به مصاف پیروزی تهران می رود.

اما در آغاز هفته دوم این رقابتها - دیروز ، تیم استیل آذین در ورزشگاه دستگردی با 3 گل پاس همدان را شكست داد و 6 امتیازی شد. محمد غلامی 2 بار و حسین كاظمی یكبار ، برای استیل آذین گل زدند.

مس كرمان در ورزشگاه شهید باهنر این شهر با نتیجه 1 به 2 مغلوب ذوب آهن اصفهان شد. اسماعیل فرهادی و محمد قاضی ، برای ذوب آهن گل زدند و تك گل مس را احمد حسن زاده به ثمر رساند.

و در آخرین بازیِ دیشب ، استقلال تهران در ورزشگاه آزادی با نتیجه 1 به 2 از فولاد خوزستان شكست خورد. هر 2 گل فولاد را رضا نوروزی به ثمر رساند و تك گل استقلال را میلاد میداودی وارد دروازه فولاد كرد.

تاریخ: 1389/5/10
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: