برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

درخشش وزنه برداران معلول ایرانی در مسابقات جهانی مالزی

در سومین روز از مسابقات وزنه برداری معلولان جهان در مالزی ؛وزنه برداران ایرانی توانستند با درخشش در این مسابقات به دو مدال طلا و یک نقره دست یابند. روز سه شنبه و در سومین روز این مسابقات و در وزن 60 کیلوگرم در بخش جوانان علی نجات خواه وزنه بردار ایرانی توانست وزنه 175 کیلوگرم را بالای سر برده و به مدال طلای این وزن دست یابد.

سعید نصیری دیگر وزنه بردار رده جوانان در وزن 60 کیلوگرم نیز با بالا بردن وزنه 170 کیلوگرم در رتبه دوم این وزن قرار گرفت و بطیر حسین ورزشکار الجزایری نیز در مقام سوم ایستاد.

در وزن 60 کیلوگرم و در رده بزرگسالان حمزه محمدی با اقتدار کامل توانست با بالا بردن وزنه 197 و نیم کیلوگرم مدال طلا کسب کرده و برای دومین بار پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران را در محل برگزاری این مسابقات در کوالالامپور پایتخت مالزی به اهتزار درآورد.

بر اساس این گزارش در این وزن زاکیو رقیب سرسخت حمزه محمدی از روسیه با بالا بردن وزنه 195 کیلوگرم مدال نقره گرفت و و یانگ از چین به مدال برنز این وزن دست یافت.

در مرحله دوم سومین روز از این مسابقات نیز عصر امروز (سه شنبه) سه وزنه بردار ایرانی در وزن های مختلف با حریفان خود به رقابت می پردازند.

این دوره از مسابقات وزنه برداری معلولان جهان با حضور 50 کشور جهان در ورزشگاه تیتی ونگسا شهر کوالالامپور در مالزی برگزار می شود.

تاریخ: 1389/5/5
موضوع: معلولان
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: