برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

در گفتگو با مهر عنوان شد:کمیته ملی المپیک پیگیر 10 میلیارد تومان باقی مانده/ زمان نداریم

معاون مالی و اداری کمیته ملی المپیک از پیگیری این کمیته برای دریافت 10 میلیارد تومان بودجه باقی مانده تا پایان مردادماه خبر داد و گفت: از طریق رایزنی با معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی ریاست جمهوری خواستار آن شده‌ایم که حداکثر تا پایان مردادماه این میزان بودجه در اختیارمان قرار بگیرد.

احمد ارشدی در گفتگو با خبرنگار مهر ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: حدود یک ماه از پرداخت بخش اول بودجه کمیته ملی المپیک می‎گذرد اما هنوز باقی مانده این بودجه پرداخت نشده است.

وی با اشاره به فرصت 103روزه باقی مانده تا بازی‎های آسیایی گوانگژو ادامه داد: 10 میلیارد تومان باقی مانده کمیته ملی المپیک باید برای آماده سازی تیم‎ها در این مدت زمان باقی مانده صرف شود. بنابراین این بودجه باید هرچه زودتر در اختیار کمیته ملی المپیک قرار گیرد تا برای صرف آن در بخش‌های مختلف دقیق برنامه ریزی شود.

معاون مالی و اداری کمیته ملی المپیک یادآور شد: از طریق رایزنی با معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی ریاست جمهوری خواستار آن شده‌ایم که حداکثر تا پایان مردادماه این میزان بودجه در اختیارمان قرار بگیرد.

ارشدی تصریح کرد: در پیش بودن بازی‌های آسیایی نیاز به بودجه در این مقطع زمانی را بیشتر کرده است. امید زیادی داریم با مساعدت مسئولان مربوطه 10 میلیارد تومان باقی مانده را زودتر از زمان مورد نظرمان دریافت کنیم.


تاریخ: 1389/5/10
کلمات کلیدی: ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: