برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

محمدزاده در گفتگو با مهر:پس از قهرمانی در آسیا باید به فکر مسابقات جهانی باشیم

سرمربی تیم کشتی فرنگی نوجوانان گفت: قهرمانی در رقابتهای آسیایی تایلند گام اول بود و باید از این پس به فکر رقابتهای جهانی باشیم.

خلیل رشید محمدزاده در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان این مطلب افزود:عملکرد کشتی گیران ما در رقابتهای قهرمانی آسیا خوب بود و علیرغم بالا رفتن امتیاز و کسب یک مدال خوش رنگ تر نسبت به دوره گذشته ولی سطح توقع من از شاگردانم بیش از این بود.

وی ادامه داد: دو نفر از کشتی گیران اصلی ما قادریان و خمسه به دلیل اینکه قرار است دهه پایانی مردادماه در رقابتهای المپیک سنگاپور به میدان بروند همراه ما به تایلند نیامده بودند و ما دو هدف داشتیم یکی قهرمانی آسیا که به آن رسیدیم و دیگری موفقیت در سنگاپور که بدنبال آن هستیم.   محمدزاده تصریح کرد: از 10 کشتی گیری که همراه ما به تایلند آماده بودند شش نفر می توانند سال آینده نیز تیم ما را همراهی کنند و ما با توجه به اینکه از سال آینده رقابتهای جهانی را پیش رو داریم خوشبختانه یک تیم با تجربه را در اختیار داریم.   سرمربی تیم کشتی فرنگی نوجوانان در پایان خاطرنشان کرد: فدراسیون کشتی امسال مجموعه برق تهران را برای ما تدارک دیده بود و در حد توان بهترین امکانات را برای ما فراهم کرد و ما هم قول می دهیم کشتی گیران خوب و شش دانگی را در اختیار تیم جوانان و درنهایت تیم بزرگسالان بگذاریم و صورت فراهم شدن امکانات لازم در رقابتهای جهانی نیز که از سال آینده پس از چند سال وقفه از سرگرفته می شود نتیجه خوبی را کسب کنیم.   رقابتهای کشتی فرنگی نوجوانان قهرمانی آسیا روز جمعه 8 مردادماه در شهر بانکوک تایلند برگزار شد و تیم ایران با کسب پنج مدال طلا، یک مدال نقره و سه برنز قهرمان آسیا شد.
تاریخ: 1389/5/10
کلمات کلیدی: ، ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: