برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

پاشازده: استقلال از عدم هماهنگي خط دفاعي رنج مي‌برد

ورزش. فوتبال. فوتبال
بازيكن اسبق تيم فوتبال استقلال تهران گفت: آبي پوشان در خط دفاعي با مشكلاتي مواجه هستند كه اين مساله بايد در تمرينات حل شود و به نظر من استقلال واقعي را مي‌توان از هفته سوم و چهارم ليگ به بعد ديد.

مهدي پاشازاده روز يكشنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا، افزود: استقلال در دو بازي گذشته خود نشان داد در خط دفاعي با مشكلاتي مواجه است و از ناهماهنگي بين بازيكنان خود رنج مي‌برد، البته اين مساله به عدم زمان كافي براي جذب و تمرينات اين تيم باز مي‌گردد و مطمئن باشيد با فرصت دادن به بازيكنان و كادر فني اين نقص به خوبي مرتفع و جبران خواهد شد.

وي ادامه داد: در ابتداي فصل شرايطي به وجود آمد كه استقلال زمان بسياري را نسبت به ساير تيم‌هاي ليگ برتري از دست داد اما با توجه به بازيكنان خوبي كه به خدمت گرفته، بايد به آينده اميداوار بود و انتظار داشت استقلال واقعي را از هفته سوم و چهارم رقابت‌هاي ليگ برتر به بعد ببينيم.

پاشازاده گفت: استقلال در خط دفاعي با مشكلاتي مواجه است اما در خط هافبك و حمله بهتر عمل كرده و به نظر من اگرفرصت كافي به كادر فني و بازيكنان اين تيم داده شود مي‌توان به آن چه مورد نظر هواداران است، دست يافت.

وي در خصوص عملكرد پرويز مظلومي نيز گفت: اين مربي كارنامه مشخصي دارد و در طول فصل توانمندي‌هاي خود را نشان خواهد داد اما براي هر موفقيتي بايد صبور بود و نبايد با يك يا چند نتيجه در خصوص عملكرد وي و تيم تصميم گيري شود.تاریخ: 1389/5/10
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: