برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

خیرآبادی در گفتگو با مهر:تیم جهانی اوایل شهریورماه مشخص می‌شود/ کار سختی پیش رو داریم

مربی تیم کشتی فرنگی گفت: ترکیب تیم ملی کشتی فرنگی برای حضور در رقابتهای جهانی در اوایل شهریورماه مشخص می‌شود.

جمشید خیرآبادی در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان این مطلب افزود: خوشبختانه در حال حاضر شرایط تیم ملی به گونه ای است که در برخی اوزان کار ما برای انتخاب ملی پوشان برای حضور در رقابتهای جهانی سخت است.

وی ادامه داد: در وزن 55 کیلوگرم حمید سوریان یک سروگردن از بقیه کشتی گیران جلوتر است و ما باید شرایطی را فراهم کنیم تا با استفاده از کشتی گیران جوان و نوجوان آینده این وزن را تضمین کنیم که در این راه قدمهای خوبی برداشته ایم.

خیرآبادی تصریح کرد: در وزن60 کیلوگرم امید نوروزی و جاسم امیری دو کشتی گیر اصلی ما هستند و در وزن 66 کیلوگرم سعید عبدولی تا این لحظه عملکرد بهتری از دیگر کشتی گیران داشته است.

وی تاکید کرد: در وزن 74 کیلوگرم کمی شرایط ما سخت است به هرحال منتظرهستیم تا وضعیت آسیب دیدگی علیزاده مشخص شود او مهره اصلی ما در این وزن است.

خیرآبادی اظهارداشت: دروزنهای 84، 96 و120 کیلوگرم کار سختی را پیش رو داریم با توجه به مهره های خوبی که داریم و عملکرد آنها در تورنمنت ها و اردوها باید بهترین ها را انتخاب کنیم و تمام تلاش خود را می کنیم تا حق به حقدار برسد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: امسال دو میدان مهم رقابتهای جهانی و  بازیهایی آسیایی گوانگژو را پیش رو داریم باید در هردو مسابقه نتیجه خوبی کسب کنیم  واز طرفی ثابت کنیم که نایب قهرمانی ما در رقابتهای جهانی سال گذشته شانسی نبوده است و از سوی دیگر مدالهای طلا را در گوانگژو برای ورزش ایران کسب کنیم و این کار ما را سخت می کند.


تاریخ: 1389/5/10
کلمات کلیدی: ، ، ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: