برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

محسن شادي : تنها به كسب طلا در بازيهاي آسيايي گوانگ ژو فكر مي‌كنم

ورزش. ورزش آبي. قايقراني. رويينگ
تهران - دارنده مدال طلاي رقابتهاي روئينگ قهرماني زير ‪ ۳۰‬سال جهان گفت:
بعد از كسب دومين مدال طلاي رقابتهاي جهاني، تنها به طلاي بازيهاي آسيايي گوانگ ژو چين فكر مي‌كنم.

به گزارش ايرنا ، محسن شادي اظهار داشت: سطح مسابقات جهاني به نسبت سال گذشته بسيار بالاي بود و تمامي حريفان براي مدال طلا مي‌جنگيدند و خوشبختانه من توانستم براي دومين بار در اين رقابتها مدال طلا را از آن خود كنم.

وي ادامه داد: فيناليست‌هاي اين رقابتها از كشورهاي انگلستان، برزيل و فرانسه بسيار قدر بودند و تا دقايق پاياني حريف انگلستاني كه بر سكوي دوم اين مسابقات قرار گرفت با ‪ ۶۰‬صدم ثانيه با من فاصله داشت و من توانستم در اوج خستگي به خوبي اين فاصله را حفظ كنم.

شادي در خصوص برنامه‌هاي آينده خود تصريح كرد: در حال حاضر كمتر از ‪۱۰۰‬ روز تا رقابتهاي آسيايي گوانگجو باقي مانده است و با وجود شرايط خوبي كه دارم تمام تلاش خود را براي گرفتن بهترين مدال خواهم داشت، هر چند كه به اعتقاد من حريفانم در رقابتهاي آسيايي حريفان سختي نخواهند بود.

دارنده مدال طلاي رقابتهاي جهاني روئينگ زير ‪ ۲۳‬سال جهان تاكيد كرد: تا يك هفته آينده براساس برنامه فدراسيون قايقراني اردوهاي آمادگي را درآذربايجان غربي شهرستان اروميه زير نظرمربي چيني آغاز خواهم كرد و تا زمان بازيهاي آسيايي در اين اردوها حضور خواهم داشت.

شادي در ادامه گفت: شرايط اردوها از نظر آب و هوايي و ارتفاع از سطح دريا بسيار مساعد است و با اين روال تا زمان اعزام به بازيهاي آسيايي گوانگ ژو در اين اردوها خواهم ماند.


تاریخ: 1389/5/10
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: