برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

ملي پوش جودو: دوست داشتم ميراسماعيلي هم در رقابتهاي انتخابي شركت مي‌كرد

ورزش. رزمي. جودو
تهران - ملي پوش جودوي ايران پس از برتري در رقابت‌هاي انتخابي تيم ملي برابر مسعودحاجي آخوندزاده، گفت: دوست داشتم آرش ميراسماعيلي هم در مسابقات حضور داشت تا شانس خود را در مقابل وي مي‌سنجيدم.

محسن غفار روز يكشنبه در گفت وگو با ايرنا، خاطرنشان كرد: از ابتداي سال جاري پس از مدتها دوري دوباره در تمرينات تيم ملي جودو حضور يافتم و براي رسيدن به تركيب اصلي سختي‌ها زيادي كشيدم.

وي افزود: در اين مدت در ‪ ۳‬رقابت انتخابي به ميدان رفته كه در ‪ ۲‬مسابقه به عنوان نفر اول انتخاب شدم و بر حريفان خود غلبه كردم.

غفار در خصوص مبارزه با حاجي آخوندزاده، گفت: من چند مرتبه با حاجي آخوندزاده مبارزه كردم كه چهار پيروزي به دست آوردم و با روش مبارزه وي آشنا هستم.

جودوكار وزن منهاي ‪ ۶۶‬كيلوگرم ايران، افزود: حتي با اين پيروزي هنوز حضورم در مسابقات جهاني ژاپن مشخص نيست، چراكه مربيان و مسوولان فدراسيون تصميم گرفته‌اند تا تركيب كامل را به اين پيكارها اعزام نكنند.

وي خاطرنشان كرد: هدفم درآينده نزديك حضوري موفق در مسابقات جهاني ژاپن است تا بتوانم در اين پيكارها به مدال دست يابم، هر چند با توجه به حضور ‪ ۲‬تيم در هر كشور به خوبي از سطح فني بالا و سختي‌هاي اين مسابقات آگاه هستم.

غفار يادآور شد: به علت نتايجي كه در چند رقابت اخير به دست آورديم انتقادات زيادي از تيم ايران شده است و اميدوارم با سعي و تلاش به نتايج مناسبي برسيم.

اين جودوكار در خصوص شكست خود در مسابقات بين‌المللي روسيه، گفت: پس از ‪ ۱۱‬ماه در يك رقابت انتخابي شركت كردم، اين درحالي است كه هدف اصلي ما حضور در اردوي مشترك روسيه بود.

وي در خصوص آينده تيم ملي گفت: كار بسيار سختي را در مسابقات جهاني ژاپن و بازي‌هاي آسيايي در پيش داريم، چرا كه جودوي ايران درچند سال اخير حركت روبه عقب داشته در حاليكه ديگر كشورها به سرعت در حال پيشرفت هستند.تاریخ: 1389/5/10
کلمات کلیدی: ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: