برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

داور ديدار استقلال و فولاد خوزستان:بازي به خوبي برگزار شد

ورزش. فوتبال. ليگ برتر
شهركرد- داور ديدار تيم‌هاي استقلال تهران و فولاد خوزستان گفت: ديدار شنبه شب اين دو تيم در ورزشگاه آزادي ديدار خوبي بود.

يدالله جهانبازي روز يكشنبه در گفت وگو با ايرنا توضيحات بيشتري در خصوص بازي ارايه نداد و دليل آن را منع داوران از مصاحبه پس از بازي اعلام كرد اين داور ليگ برتر فوتبال گفت:ديدارهاي جام جهاني ‪ ۲۰۱۰‬آفريقاي جنوبي كلاس آموزشي براي داوران و بازيكنان فوتبال بود.

جهانبازي تصريح كرد: ليگ فوتبال امسال براساس برنامه آغاز شده و اشتباهات داوري در اين ليگ به حداقل خواهد رسيد.

وي،در خصوص تماشاگران فوتبال در كشور نيز گفت:ممكن است تنها عده اي معدود از تماشاگران بي‌نظم باشند چرا كه همه تماشاگران فوتبال خوب هستند و سرمايه اصلي فوتبال محسوب مي‌شوند.

اين داور،در پاسخ به سوالي در زمينه تعامل فرهنگي بين بازيكنان و مربيان با داوران فوتبال در كشور گفت:در اين زمينه كميته انضباطي مي تواند كلاس‌هاي آموزشي برگزار كند تا سطح تعاملات فرهنگي نسبت به گذشته افزايش يابد.

جهانبازي، درباره اعتراض برخي از مربيان و بازيكنان نسبت به توپ‌هاي جديد در ليگ برتر نيز گفت: توپ‌هاي كه داراي استاندارد فيفا و كنفدراسيون فوتبال آسيا باشند را مي‌توان در زمين بازي به كار گرفت و براي اين گونه توپ‌ها استاندارد بين‌المللي تعريف شده است.

وي،برنامه آتي خود را شركت در كلاس‌هاي توجيهي داوران در ‪AFC‬عنوان كرد و گفت: اين دوره در ابتداي سال ميلادي ‪ ۲۰۱۱‬در مالزي برگزار مي‌شود.

به گزارش ايرنا،تيم استقلال تهران در نخستين ديدار خانگي خود در دهمين دوره رقابت‌هاي فوتبال باشگاه‌هاي برتر ايران مقابل فولاد خوزستان تن به شكست داد.

تاریخ: 1389/5/10
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: