برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

دومين شكست مس در دومين هفته ليگ؛ / مرفاوي: عدم هماهنگي بازيکنان باعث اين باخت شد / نبايد فقط سرمربي و سرپرست روي نيمکت حضور داشته باشند

سرمربي تيم فوتبال مس کرمان پس از باخت در برابر ذوب‌آهن اصفهان گفت: عدم نتيجه گيري تيم مس کرمان در اين ديدار به دليل هماهنگ نبودن بازيکنان با يکديگر و از دست دادن موقعيت‌هاي گلزني اتفاق افتاد.

به گزارش ايسنا؛ در دومين هفته از مسابقات ليگ برتر فوتبال كشور، تيم فوتبال صنعت مس، در ورزشگاه شهيد باهنر كرمان، با نتيجه دو بر يك مغلوب تيم ذوب‌آهن اصفهان شد. گل‌هاي تيم ذوب‌آهن را در اين ديدار اسماعيل فرهادي و محمد قاضي در دقايق هشت و 59 وارد دروازه تيم مس كرمان كردند و تك گل تيم مس كرمان را احمد حسن‌زاده در دقيقه 88 به ثمر رساند.

صمد مرفاوي، پس از پايان اين ديدار گفت: بازيکنان تيم ما در ديدار مقابل ذوب آهن اصفهان بسيار تلاش کردند و مستحق اين شکست نبودند.

وي افزود: 45 روز است که هدايت تيم مس را بر عهده گرفته‌ام و يک ماه از اين فرصت را به تمرينات بدنسازي پرداختيم و براي هماهنگي بيشتر بين بازيکنان تيم نياز به گذر زمان داريم.

سرمربي تيم فوتبال مس کرمان تصريح كرد: در فصل نقل و انتقالات مي توانستيم بازيکن 600 يا 700 ميليون توماني بگيريم که از جمله اين بازيکنان در ليست ارائه شده توسط من به باشگاه نيز بود، اما باشگاه در عقد قرارداد با بازيکنان تابع قانون است.

وي با انتقاد از اينکه هنوز قرارداد مربيان و اعضاي کادر فني تيم مس کرمان امضا نشده تا به منظور نشستن بر روي نيمکت براي آنها از سوي فدراسيون کارت صادر شود، بيان كرد: تنها نبايد سرمربي و سرپرست بر روي نيمکت تيم حضور داشته باشند بلکه حضور مربيان براي دادن راهنمايي، مشاوره و ديدن نقاط ضعف تيم در زمين کنار سرمربي بسيار مهم است.

مرفاوي خاطرنشان كرد: بازيکنان فعلي تيم مس کرمان توانايي لازم را براي کسب نتيجه مورد نظر باشگاه دارند و آنها بازيکناني هستند که در تيم هاي فصل قبل خود از بهترين ها بوده اند.

انتهاي پيام

كد خبر: 8905-05093
تاریخ: 1389/5/10
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: