برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

سعیدلو:ایران انگیزه زیادی برای قهرمانی مسابقات کاپ آسیا دارد

ارومیه - خبرگزاری مهر: رئیس سازمان تربیت بدنی کشور ایران را یکی از مدعیان قهرمانی دانست و گفت: تیم والیبال کشورمان انگیزه زیادی برای قهرمانی در این دوره از رقابتها دارد.

به گزارش خبرنگار مهر در ارومیه، علی سعیدلو با ارسال پیامی به مراسم افتتاحیه دومین دوره مسابقات والیبال کاپ آسیا که شنبه شب توسط مدیرکل تربیت بدنی آذربایجان غربی در این مراسم قرائت شد با ابراز خرسندی از میزبانی ایران در دومین دوره مسابقات والیبال کاپ آسیا آورده است: تیم ملی جمهوری اسلامی ایران یکی از قدرتمندترین تیم های حال حاضر آسیاست و کسب مقام قهرمانی اولین دوره این مسابقات توسط ملی پوشان ایرانی، انگیزه های بسیاری را برای تلاش و کسب مجدد قهرمانی جام به وجود آورده است و انتظار دارد تیم های شرکت کننده در این رقابت ها با هیجان و توان مضاعف پا به عرضه این مسابقات بگذارند.

وی در بخش دیگری از پیام خود خاطرنشان کرده است: چنانچه هریک از تیم های حاضر به عنوان قهرمانی نایل شود، شایستگی دفاع از قابلیت ها و ظرفیت های ارزنده این رشته در قاره کهن را در مسابقات جهانی خواهد داشت و مردم آسیا به نماینده قاره از هر کشور که باشد مفتخر خواهد بود.

دومین دوره مسابقات والیبال کاپ آسیا با حضور هشت تیم برتر آسیا به مدت شش روز در سالن شش هزار نفری ارومیه از امروز تا 16 مردادماه برگزار می شود.


تاریخ: 1389/5/10
کلمات کلیدی: ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: