برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

نادی:تیم والیبال کشورمان در آمادگی کامل است / چین رقیب اصلی ایران

ارومیه - خبرگزاری مهر: کاپیتان تیم ملی والیبال ایران گفت: در حال حاضر تیم ملی کشورمان در آمادگی کامل به سر می برد و مدعی قهرمانی در این دوره از رقابت هاست.

علی رضا نادی در گفتگو با خبرنگار مهر در ارومیه اظهار داشت: ایران به این دوره از بازیهای والیبال کاپ آسیا نگاه جدی دارد و می خواهد از مسابقات برای حضور در رقابت های جهانی به نحو احسن استفاده کند.

وی چین، کره و ژاپن را رقبای اصلی ایران در این دوره از مسابقات معرفی کرد و بیان داشت: استرالیا، قزاقستان و هند نیز قابل احترام هستند چرا که همه تیم ها با آمادگی کامل پای به میدان رقابت گذاشته اند اما رقیب اصلی ایران چین است.

نادی شرایط میزبانی ارومیه به خصوص اسکان تیم را ایده آل و مطلوب ارزیابی کرد و بیان داشت: افتتاحیه بازیها در کنار سواحل دریاچه ارومیه و دهکده تفریحی و گردشگری باری نیز در سطح خوبی برگزار شد.

وی با ابراز خوشحالی از میزبانی ارومیه به عنوان مهد والیبال ایران در این دوره از مسابقات گفت: از اینکه بازیها در شهر والیبال دوست و والیبال خیز ارومیه برگزار می شود خوشالم.

کاپیتان تیم ملی والیبال کشورمان در خصوص بازی اول در مقابل تیم هند گفت: تیم هند تیم بسیار خوبی است چرا که بازیکنان این تیم از رده جوانان با هم کار کرده اند در این راستا روز اول بازی با هند بازی دشواری درپی داریم.

دومین دوره مسابقات والیبال کاپ آسیا با حضور هشت تیم برتر آسیا به مدت شش روز در سالن شش هزار نفری ارومیه از امروز تا 16 مردادماه برگزار می شود.


تاریخ: 1389/5/10
کلمات کلیدی: ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: