برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

اکبری در گفتگو با مهر:انتقاد از تیم "ب" والیبال ایران را تا قبل از مسابقات می‎پذیرم

سرمربی تیم والیبال "ب" با تاکید بر اینکه در هر شرایطی پذیرای انتقادات نیست، گفت: آنهایی که مدعی کمک کردن به این تیم هستند، امروز و پیش از آغاز مسابقات رسمی انتقادات خود را مطرح کنند.

پیمان اکبری در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به اینکه این تیم برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیای میانه (شهریورماه - کلکته هند) آماده می‎شود، تصریح کرد: آنهایی که مدعی هستند در والیبال ایران نقش دارند و هدف خود را کمک کردن به تیم‏ها می‎دانند باید پیش از آغاز مسابقات رسمی انتقادات خود را مطرح کنند.

وی ادامه داد: این افراد باید برای حضور در اردوهای آماده سازی و تماشای دیدارهای دوستانه وقت بگذارند و انتقادات خود را مطرح کنند. من امروز همه انتقادات و پیشنهادات را می‎پذیرم و روی آنها فکر می‏کنم اما در جریان مسابقات و یا بعد از آنها - چه ببریم و چه ببازیم - هیچ انتقادی را نخواهم پذیرفت چون آن زمان به درد من نمی‏خورند.

سرمربی تیم والیبال "ب" با تاکید بر اینکه اجازه ورود حاشیه به این تیم را نمی‏دهد، یادآور شد: من سرمربی تیم پیکان هم هستم اما خوشبختانه برنامه ریزی‏ها به گونه‎ای است که هیچ تداخلی در کارها ایجاد نمی‎شود. چون اصلا به هنگام آماده سازی امیدها (نیمه نخست سال) هیچ دغدغه‎ای بابت مسابقات باشگاهی (نیمه دوم) ندارم. اجازه نمی‎دهد با طرح موضوعات اینچنینی حاشیه سازی شود.

* یک سوال! واقعا تیم شما را باید تیم امید خواند یا تیم ملی "ب"؟

اکبری در پاسخ به این پرسش مهر اظهارداشت: فرقی ندارد که با چه نامی مشغول آماده سازی هستیم. با هرنامی که کار می‌کنیم دو هدف پشتوانه سازی تیم ملی و پس از آن حضور در مسابقات قهرمانی آسیای میانه را در پیش داریم.

سرمربی تیم ملی والیبال "ب" همچنین وضعیت کلی تیمش را مطلوب ارزیابی کرد و گفت: امروز (یکشنبه) اردوی دوم تیم به پایان می‎رسد. در این اردو و اردوی قبل به خاطر مسائل آمادگی جسمانی بیشتر روی کارهای هوازی تاکید داشتیم اما از این پس به مرور وارد کارهای تاکتیکی و هماهنگی می‎شویم. بازیکنان به نسبت روزهای نخست اردو خیلی بهتر شده‎اند.


تاریخ: 1389/5/10
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: