برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

كشتي آزاد نوجوانان آسيا نمايندگان كشورمان در پنج وزن راهي فينال شدند

ورزش. كشتي. نوجوانان
تهران - رقابت‌هاي كشتي آزاد قهرماني نوجوانان آسيا از صبح امروز در بانكوك تايلند آغاز شد كه در پايان مرحله مقدماتي، پنج آزادكار كشورمان به ديدار فينال و پنج كشتي گير ديگر نيز براي كسب مدال برنز به ديدار رده بندي راه يافتند.

به گزارش روز يكشنبه ايرنا به نقل از روابط عمومي فدراسيون كشتي؟ تيم كشتي آزاد نوجوانان كشورمان تا بدين مرحله نتايج خوبي در رقابتهاي قهرماني آسيا بدست آورده و تا كسب ‪ ۱۰‬مدال رنگارنگ و قهرماني قاره كهن فاصله چنداني ندارد.

بنا بر اين گزارش نتايج كشتي گيران كشورمان در اين رقابت‌ها به شرح زير است:
فيناليست‌ها :
در وزن ‪ ۴۶‬كيلوگرم كه ‪ ۹‬كشتي گير حضور دارند، مهران شيخي پس از استراحت در دور نخست، در دورهاي دوم و سوم كشتي گيران ازبكستان و هند را شكست داد تا عصر امروز براي كسب مدال طلا رودروي حريفي از قزاقستان قرار گيرد.

در وزن ‪ ۶۹‬كيلوگرم علي شفيع زاده با كسب دو پيروزي مقابل كشتي گيراني از تايلند و قزاقستان، امشب براي كسب مدال طلا رودروي حريفي از هند قرار مي گيرد. در اين وزن ‪ ۸‬كشتي گير وزن كشي كردند.

در وزن ‪ ۷۶‬كيلوگرم كه ‪ ۸‬كشتي گير وزن كشي كردند،عليرضا كريمي موفق شد در دورهاي اول و دوم كشتي گيراني از كره ي جنوبي و ازبكستان را شكست دهد تا عصر امروز براي كسب مدال طلا به مصاف كشتي‌گيري از قزاقستان برود.

در وزن ‪ ۸۵‬كيلوگرم حيدر علي زايي با شكست كشتي گيراني از ازبكستان و قزاقستان عصر امروز براي كسب مدال طلا به مصاف كشتي گير هندي مي‌رود.در اين وزن ‪ ۸‬كشتي گير حضور داشتند.

در وزن ‪ ۱۰۰‬كيلوگرم نيز كه ‪ ۶‬كشتي گير حضور دارند، عبداله قمي پس از استراحت در دور نخست در دور دوم كشتي‌گيري از هند را شكست داد تا براي كسب مدال طلا مقابل حريفي از قزاقستان قرار گيرد.

رده بندي:
در وزن ‪ ۴۲‬كيلوگرم كه ‪ ۹‬كشتي گير حضور دارند، احسان سنچولي پس از استراحت دو دور نخست در دور دوم كشتي‌گيري از قرقيزستان را شكست داد اما در ديدار سرگروهي مغلوب حريفي از ازبكستان شد تا براي كسب مدال برنز با نماينده مغولستان روبرو شود.

در وزن ‪ ۵۰‬كيلوگرم رسول ثميني در دور اول كشتي گير ازبكستاني را شكست داد اما در دور دوم مقابل حريف هندي شكست خورد و به گروه بازنده‌ها رفت. وي با پيروزي مقابل حريف ژاپني، بايد براي كسب مدال برنز مقابل كشتي‌گيري از قزاقستان بايستد.در اين وزن ‪ ۱۱‬كشتي گير وزن كشي كردند.

در وزن ‪ ۵۴‬كيلوگرم كه ‪ ۱۱‬كشتي گير وزن كشي كردند، ناصر ضيايي در دور اول حريف ويتنامي خود را شكست داد، اما در دور دوم مقابل حريفي از قرقيزستان شكست خورد و به گروه شانس مجدد رفت و با پيروزي مقابل كشتي‌گيري از تايوان براي كسب مدال برنز با حريفي از قزاقستان روبرو مي‌شود.

در وزن ‪ ۵۸‬كيلوگرم نيز جواد ضيايي پس از پيروزي مقابل كشتي‌گيري از ويتنام در دور دوم مقابل حريف قزاقستاني شكست خورد و به گروه شانس مجدد رفت و با پيروزي مقابل كشتي گير ژاپني براي كسب مدال برنز با نماينده قرقيزستان روبرو مي‌شود.در اين وزن ‪ ۱۲‬كشتي گير وزن كشي كردند.

در وزن ‪ ۶۳‬كيلوگرم كه ‪ ۱۰‬كشتي گير حضور دارند، نيما نعيمي پس از دو پيروزي مقابل كشتي گيران ويتنام و ژاپن در ديدار سرگروهي مغلوب حريف قرقيزستاني شد تا براي كسب مدال برنز به ديدار نماينده كره جنوبي برود.

گفتني است ديدارهاي رده بندي و فينال عصر امروز به وقت بانكوك برگزار مي شود.

تاریخ: 1389/5/10
کلمات کلیدی: ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: