برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

تيم دانشگاه تهران فاتح رقابتهاي المپياد ورزشي دانشجويان كشور شد

ورزش. ورزش دانشجويي. دو و ميداني
تهران - تيم دانشگاه تهران قهرمان رقابت‌هاي دو و ميداني دهمين المپياد فرهنگي ورزشي دانشجويان سراسر كشور در مازندران شد.

به گزارش روز يكشنبه ايرنا، مسابقات دو و ميداني در پيست دو وميداني دانشگاه مازندران در ‪ ۲۲‬ماده برگزار شد كه در پايان با احتساب مجموع امتيازات، دانشگاه فردوسي مشهد بر سكوي دوم ايستاد و دانشگاه امام رضا ( ع) در جايگاه سوم قرار گرفت.

همچنين رقابت‌هاي شناي دهمين المپياد فرهنگي ورزشي دانشجويان پسر به مدت سه روز در ‪ ۱۵‬ماده و در استخر شناي دانشگاه غيرانتفاعي شمال آمل بر گزار شد.

در مجموع امتيازات اين دوره از رقابتها، تيم دانشگاه علم صنعت با كسب ‪۳۱۶‬ امتياز بر سكوي قهرماني ايستاد ، تيم دانشگاه دانشگاه تبريز با كسب ‪۲۹۰‬ امتياز در مكان دوم قرار گرفت و تيم دانشگاه فردوسي مشهد با كسب ‪۲۸۸‬ امتياز در جايگاه سوم را به خود اختصاص داد.

يادآور مي‌شود كه دهمين المپياد فرهنگي ورزشي دانشجويان سراسر كشور از چهارم ماه جاري آغاز شده و تا سيزدهم مردادماه به ميزباني دانشگاه مازندران (بابلسر)، دانشگاه صنعتي نوشيرواني بابل، دانشگاه علوم كشاورزي و منابع طبيعي ساري و دانشگاه غيرانتفاعي شمال (آمل) ادامه خواهد داشت.

در اين مسابقات ‪ ۱۷۲۳‬ورزشكار از ‪ ۷۸‬دانشگاه و موسسه آموزش عالي سراسر كشور در ‪ ۱۶‬رشته فوتبال، بسكتبال، فوتسال، هندبال، واليبال، تنيس روي ميز ، بدمينتون، شنا، كاراته، تكواندو، دو و ميداني، جودو، قايقراني، شطرنج و كشتي آزاد و فرنگي به مصاف يكديگر مي‌روند.


تاریخ: 1389/5/10
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: