برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

کشتی قهرمانی آسیا - تایلندپنج آزادکار نوجوان در یک قدمی کسب مدال طلا/ پنج کشتی‌گیر در رده‌بندی

رقابتهای کشتی آزاد نوجوانان قهرمانی آسیا از صبح امروز یکشنبه در شهر بانکوک تایلند آغاز شد که در پایان مرحله مقدماتی این رقابتها هر 10 کشتی گیر کشورمان عصر امروز شانس کسب مدالهای طلا و برنز را دارند.

به گزارش خبرنگار مهر، رقابت‌های کشتی آزاد قهرمانی نوجوانان آسیا از صبح امروز یکشنبه به وقت تایلند آغاز شد و در پایان مرحله مقدماتی 5 آزادکار نوجوان ایرانی به دیدار فینال راه یافتند و 5 کشتی‌گیر دیگر کشورمان عصر امروز برای کسب مدال برنز به روی تشک می‌روند. رقابت قهرمانی این دوره از مسابقات بین تیمهای ایران، قزاقستان و هند خواهد بود.

براین اساس، در وزن 46 کیلوگرم مهران شیخی پس از استراحت در دور نخست، در دورهای دوم و سوم کشتی‌گیران ازبکستان و هند را مغلوب کرد تا عصر امروز برای کسب مدال طلا رودروی حریفی از قزاقستان قرار گیرد.

علی شفیع زاد در وزن 69 کیلوگرم با کسب دو پیروزی مقابل کشتی‌گیرانی از تایلند و قزاقستان برای کسب مدال طلا رودروی حریفی از هند قرار می‌گیرد.

در وزن 76 کیلوگرم علیرضا کریمی موفق شد در دورهای اول و دوم کشتی‌گیرانی از کره‌ جنوبی و ازبکستان را شکست دهد تا عصر امروز برای کسب مدال طلا به مصاف کشتی‌گیری از قزاقستان برود.

حیدر علی زایی در وزن 85 کیلوگرم با شکست کشتی‌گیرانی از ازبکستان و قزاقستان برای کسب مدال طلا به مصاف کشتی‌گیر هندی می‌رود و در وزن 100 کیلوگرم نیز عبداله قمی پس از استراحت در دور نخست در دور دوم کشتی‌گیری از هند را شکست داد تا برای کسب مدال طلا عصر امروز مقابل حریفی از قزاقستان قرار گیرد.

همچنین در وزن 42 کیلوگرم احسان سنچولی پس از استراحت دو دور نخست در دور دوم کشتی‌گیری از قرقیزستان را شکست داد اما در دیدار سرگروهی مغلوب حریفی از ازبکستان شد تا برای کسب مدال برنز با نماینده مغولستان روبرو شود.

رسول ثمینی در وزن 50 کیلوگرم در دور اول کشتی‌گیر ازبکستانی را شکست داد اما در دور دوم مقابل حریف هندی شکست خورد و به گروه بازنده‌ها رفت وی با پیروزی مقابل حریف ژاپنی برای کسب مدال برنز باید مقابل کشتی‌گیری از قزاقستان بایستد.

در وزن 54 کیلوگرم ناصر ضیایی در دور اول حریف ویتنامی خود را شکست داد اما در دور دوم مقابل حریفی از قرقیزستان شکست خورد و به گروه شانس مجدد رفت و با پیروزی مقابل کشتی‌گیری از تایوان برای کسب مدال برنز با حریفی از قزاقستان روبرو می‌شود.

جواد ضیایی در وزن 58 کیلوگرم  پس از پیروزی مقابل کشتی‌گیری از ویتنام در دور دوم مقابل حریف قزاقستانی شکست خورد و به گروه شانس مجدد رفت و با پیروزی مقابل کشتی‌گیر ژاپنی برای کسب مدال برنز با نماینده قرقیزستان روبرو می‌شود.

در وزن 63 کیلوگرم نیما نعیمی پس از دو پیروزی مقابل کشتی‌گیران ویتنام و ژاپن در دیدار سرگروهی مغلوب حریف قرقیزستانی شد تا برای کسب مدال برنز به دیدار نماینده کره‌ جنوبی برود.

دیدارهای رده‌بندی و فینال عصر امروز یکشنبه به وقت بانکوک برگزار می‌شود. تیم ایران سال گذشته در رقابتهای آسیایی هند نایب قهرمان شده بود.

تیم کشتی فرنگی نوجوانان کشورمان روز جمعه 8 مرداد ماه با کسب پنج مدال طلا، یک نقره و سه برنز و 85 امتیاز با اقتدار قهرمان آسیا شد.


تاریخ: 1389/5/10
کلمات کلیدی: ، ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: