برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

پرسپوليس - صبا ، قرمزها بدون برد در قم

پرسپوليس در هفته دوم ليگ برتر در حالي مقابل صباي قم قرار مي گيرد که طي شش فصل گذشته ديدارهاي جذاب و تماشايي با اين تيم داشته است.

دو تيم تاکنون 13 بار باهم (12 بار در ليگ برتر و يک بار در جام حذفي)روبرو شده اند که پرسپوليس 5 بار و صبا نيز 2 بار موفق به پيروزي شده و 6 بازي دو تيم نيز با تساوي خاتمه يافته است. پرسپوليس 16 گل و صبا نيز 12 گل به ثمر رسانده اند.
علي انصاريان، فرزاد اشوبي ، نيکبخت واحدي و محسن خليلي هرکدام با زدن 2 گل بهترين گلزنان پرسپوليس در ديدار مقابل صبا بوده اند. در بين بازيکنان فعلي نيز کريم باقري، شيث رضايي و اشپيتم آرفي مقابل صبا موفق به گلزني شده اند.

آخرين بازي دو تيم 100 روز پيش در مرحله نيمه نهايي جام حذفي انجام شد. اين بازي به ميزباني پرسپوليس و در آزادي برگزار شد که تلاش دو تيم در 120 دقيقه منجر به گل نشد و در نهايت کار به ضربات پنالتي کشيد که ماجراي قطع برق و رعد و برق شديد پيش امد! در نهايت پرسپوليس در ضربات پنالتي 4-3 به پيروزي دست يافت.

صبا طي دو فصل گذشته ليگ برتر در شهر قم به ميدان رفته است. اين تيم طي دو بازي با پرسپوليس در قم يک برد و يک تساوي بدست اورده و به قرمزها در قم نباخته است.نکته جالب اينکه صبا به استقلال هم در قم نباخته و هر دو بازي خود را مقابل اين تيم برده است.
 

تاریخ: 1389/5/20
کلمات کلیدی: ، ، ، ، ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: