برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

فردين معصومي به فينال رقابتهاي جام حبيبي و موحد راه يافت

ورزش. كشتي. جام
تهران - پس از پايان دور مقدماتي رقابتهاي بين‌المللي كشتي آزاد جام حبيبي و موحد، فردين معصومي و دلاگنف فيناليست وزن ‪ ۱۲۰‬كيلوگرم شدند و علي اصغر بذري و جردن آمريكايي نيز فينال وزن ‪ ۸۴‬كيلوگرم را برگزار خواهند كرد.

به گزارش روز يكشنبه ايرنا؟ فردين معصومي نايب قهرمان وزن ‪ ۱۲۰‬كيلوگرم جهان موفق شد پس از پيروزي بر جابر صادق زاده، بختيار احمداف از روسيه و جعفر شمس ناتري به ديدار فينال راه يابد. همچنين در همين وزن تراول دلاگنف آمريكايي با پيروزي مقابل گئورگي نيكورادزه از گرجستان، خشايار دهستاني و هادي پورعليجان حريف معصومي در ديدار فينال اين وزن شد.

بر اين اساس در وزن ‪ ۸۴‬كيلوگرم نيز علي اصغر بذري پس از پيروزي بر واتيك تامرازيان از ارمنستان، صابر امامقلي پور از ايران و نورماگمد نورماگمداف از روسيه كه موفق شده بود ميهايل گانف از بلغارستان را شكست دهد، به ديدار فينال راه يافت.

ديگر فيناليست اين وزن نيز ريموند جردن از آمريكا است كه موفق شد در ديدار نيمه نهايي عمر گادجي ماگمداف از بلاروس را شكست دهد. از كشتي‌هاي مهم اين وزن مي‌توان به پيروزي عمر گادجي ماگمداف از بلاروس مقابل ميثم مصطفي جوكار اشاره كرد.

در وزن ‪ ۶۰‬كيلوگرم نيزآلبرت كايرچانوف از روسيه با كسب سه پيروزي پياپي به ديدار فينال راه يافت. اين كشتي گير روس موفق شد در ديدار نيمه نهايي رضوان گادجيف كشتي گير سرشناس بلاروسي را در سه تايم شكست دهد.

ابراهيم نصيري از ايران نيز با سه پيروزي مقابل عباس دباغي، كولمن اسكات از آمريكا و عارف عليزاده حريف كشتي گير روس در ديدار فينال شد.

از كشتي‌هاي مهم اين وزن مي‌توان به پيروزي‌هاي ابراهيم نصيري برابر عباس دباغي، كولمن اسكات برابر مهدي قربان نژاد و رضوان گادجيف مقابل تقي داداشي اشاره كرد.


تاریخ: 1389/5/10
کلمات کلیدی: ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: