برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

فيناليست‌هاي سه وزن روز دوم مسابقات جام حبيبي و موحد مشخص شدند

ورزش. كشتي. جام حبيبي وموحد. مازندران
ساري - كشتي گيران فيناليست سه وزن ‪ ۸۴ ، ۶۰‬و ‪ ۱۲۰‬كيلوگرم جام بين‌المللي كشتي حبيبي و موحد پيش از ظهر يكشنبه در قائمشهر مشخص شدند.

به گزارش خبرنگار ايرنا، در وزن ‪ ۶۰‬كيلوگرم آلبرت كايرچانوف از روسيه با ابراهيم نصيري از ايران، در وزن ‪ ۸۴‬كيلوگرم علي اصغر بذري با ريموند جردن از آمريكا و در وزن ‪ ۱۲۰‬كيلوگرم فردين معصومي با تراول دلاگنف آمريكايي به رقابت خواهند پرداخت.

در وزن ‪ ۶۰‬كيلوگرم آلبرت كايرچانوف از روسيه با كسب سه پيروزي به ديدار فينال راه يافته است. اين كشتي گير روس موفق شد در ديدار نيمه نهايي رضوان گادجيف كشتي گير سرشناس بلاروسي را شكست دهد.

در همين وزن ابراهيم نصيري نيز با سه پيروزي مقابل عباس دباغي، كولمن اسكات از آمريكا و عارف عليزاده حريف كشتي گير روس در ديدار فينال شد.

از كشتي‌هاي مهم اين وزن مي‌توان به پيروزي‌هاي ابراهيم نصيري برابر عباس دباغي، كولمن اسكات برابر مهدي قربان نژاد و رضوان گادجيف مقابل تقي داداشي اشاره كرد.

در وزن ‪ ۸۴‬كيلوگرم علي اصغر بذري پس از پيروزي بر واتيك تامرازيان از ارمنستان، صابر امامقلي پور از ايران و نورماگمد نورماگمداف از روسيه كه موفق شده بود ميهايل گانف از بلغارستان را شكست دهد به ديدار فينال راه يافت.

ديگر فيناليست اين وزن ريموند جردن از آمريكا است كه موفق شد در ديدار نيمه نهايي عمر گادجي ماگمداف از بلاروس را شكست دهد.

از كشتي‌هاي مهم اين وزن مي‌توان به پيروزي عمر گادجي ماگمداف از بلاروس مقابل ميثم مصطفي جوكار اشاره كرد.

در وزن ‪ ۱۲۰‬كيلوگرم فردين معصومي پس از پيروزي بر جابر صادق زاده ، بختيار احمداف از روسيه و جعفر شمس نلري به ديدار فينال راه يافت.

در همين وزن تراول دلاگنف آمريكايي با پيروزي مقابل گئورگي نيكورادزه از گرجستان، خشايار دهستاني و هادي پورعليجان حريف معصومي در ديدار نهايي اين وزن شد. ك/‪۳‬

تاریخ: 1389/5/10
کلمات کلیدی: ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: