برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

بازدیدسجادی ازفدراسیون فوتبال/ارائه گزارش پرونده تخلفات اخلاقی، مالی و تبانی/ 15 میلیارد تومان برای لیگ دهم

در بازدید دو ساعته معاون ورزشی و مدیر کل دفتر برنامه ریزی و نظارت سازمان تربیت بدنی از فدراسیون فوتبال گزارش پرونده تخلفات حرفه ای، مالی، تبانی و دوپینگ به مسئولان سازمان تربیت بدنی ارائه شد.

به گزارش خبرگزاری مهر، در این بازدید که عصر شنبه انجام شد، ابتدا مهدی تاج نایب رئیس اول فدراسیون فوتبال به نیابت از رئیس و هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال گزارشی از فعالیتهای فدراسیون را به اطلاع آنها رساند.

در ادامه عزیز محمدی رئیس سازمان لیگ، گزارش کاملی از عملکرد سازمان لیگ را ارائه داد و گفت: درگذشته وضعیت برگزاری لیگ کیفیت امروز را نداشت با این وجود AFC  برای مسابقات لیگ قهرمانان آسیا چهار سهمیه به ایران اختصاص داد، ولی با توجه به اقدامات مثبت انجام شده که گزارشی از آن را به AFC  اعلام کردیم ، به نظر می رسد چهار سهمیه امسال هم قطعی باشد.

وی درآمد لیگ برتر نهم را 13 میلیارد تومان و بر اساس پیش بینی ها درآمد لیگ امسال که دهمین دوره است را 15 میلیارد تومان ارزیابی کرد.
  در ادامه علی کاظمی دبیر سازمان لیگ هم طی سخنانی گفت: ما شرایط باشگاه ها را به AFC اعلام کرده ایم و آنها شرایط ما را مطلوب ارزیابی کردند ولی در بازدید آینده نمایندگان کنفدراسیون فوتبال آسیا، وظیفه اصلی مربوط به مساعدت های سازمان تربیت بدنی و همکاری های باشگاه ها در زمینه اقدامات سخت افزاری است که می تواند با رعایت استانداردهای AFC برطرف شود.   همچنین در ادامه جلسه حاضرین از سازمان لیگ آزادگان هم بازدید کردند و بهروان رئیس این سازمان گزارش مفصلی از بازیهای لیگ های یک و دو و پایه ، ارائه کرد .
  در ادامه گزارشی درخصوص کمیته رسیدگی به تخلفات حرفه ای در فوتبال، سوء جریانات مالی، تبانی و دوپینگ به معاون سازمان تربیت بدنی و همچنین مدیرکل نظارت و بازرسی سازمان تربیت بدنی ارائه شد.
  در پایان سجادی ضمن تشکر و قدردانی از مسئولان هیئت رسیدگی به تخلفات اخلاق حرفه ای فوتبال ایران و همچنین مسئولان فدراسیون فوتبال اعلام کرد: امروزه بیش از همه دوران ها فوتبال به نظم، آرامش و اعتماد احتیاج دارد ولی باید به شدت با متخلفین هم برخورد شود.
تاریخ: 1389/5/10
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: