برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

ترابپور در گفتگو با مهر:طالب‌لو مقصر شکست استقلال برابر فولاد نبود

مربی دروازه‌بان های تیم فوتبال استقلال با دفاع از عملکرد دروازه بان این تیم گفت: روی گلهای خورده طالب‌لو هیچ تقصیری نداشت.

حسین ترابپور مربی دروازه بان های استقلال با اشاره به بازی ضعیف این تیم مقابل فولاد خوزستان اظهار داشت: برخلاف آن تصوری که داشتیم بازی چنگی به دل نزد و به هیچ وجه راضی کننده نبود. بازیکنان آنطور که باید بازی نکردند و برخلاف انتظار ما بازی کردند.

وی افزود: مقابل فولاد حتی تصور شکست را هم نمی کردیم اما برخلاف این تصور نتیجه را واگذار کردیم. آن هم در حالی که میزبان این مسابقه بودیم و اولین بازی خانگی را برگزار می کردیم. البته بچه ها تلاش خود را کردند اما ما و هواداران از آنها توقع بیشتری داشتیم.

مربی دروازه بان های استقلال دررابطه با دلایل نمایش ضعیف آبی پوشان در این مسابقه گفت: مهم ترین دلیل عدم هماهنگی بازیکنان دیر شروع کردن تمرینات نسبت به دیگر تیم هاست. استقلال دیرتر از خیلی تیم ها تمریناتش را شروع کرد و طبیعی است که بازیکنان آن هنوز به هماهنگی لازم نرسیده باشند.

ترابپور در ادامه تصریح کرد: استقلال چند بازیکن ملی پوش داشت که همگی جزء نفرات اصلی بودند و در مقطع حساسی در تمرینات حضور نداشتند. همین فکر می کنم دلیل کافی باشد برای عدم هماهنگی بین بازیکنان  ملی پوش و دیگر بازیکنان. البته معتقدم زمان همه چیز را حل می کند و بازیکنان رفته رفته به آن هماهنگی که مدنظر کادرفنی است، خواهند رسید.

این مربی در رابطه با عملکرد وحید طالب لو گفت: وحید در نیمه اول عملکرد بسیار خوبی داشت، حتی در نیمه دوم نیز موقعیت های خوبی را گرفت اما واقعا برای یک لحظه نفهمیدم چه اتفاقی افتاد که دروازه باز شد. باید فیلم بازی را ببینم تا دقیقا اظهار نظر کنم اما به نظرم طالب لو روی گل های خورده مقصر نبود و نمی خواست چنین گل هایی بخورد. بلکه یک ناهماهنگی بین خط دفاع و دروازه بان باعث باز شدن دروازه استقلال شد.

حسین تراب پور در پایان تصریح کرد: محمدی و طالب لو شرایط خوبی دارند و آماده حضور درون دروازه هستند. باید ببینیم صلاح دید آقای مظلومی برای بازی بعدی چیست.

تیم فوتبال استقلال شنبه شب در هفته دوم رقابت های لیگ برتر با نتیجه 2 بر یک نتیجه را به فولاد واگذار کرد.


تاریخ: 1389/5/10
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: