برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

پیروانی در گفتگو با مهر:قهرمانی در جام ولایت حقانیت تیم امید را ثابت کرد/ منتظر پدیده‌های لیگ هستیم

مربی تیم فوتبال امید تاکید کرد: با قهرمانی در جام ولایت حقانیت و قابلیت‌های تیم امید برای همه به ویژه مسئولان فدراسیون فوتبال و ورزش کشور ثابت شد.

امیرحسین پیروانی در گفتگو با خبرنگار مهر ضمن بیان این مطلب افزود: قهرمانی تیم امید که با کسب نتایج و ارائه بازی‌های قابل قبول برابر سه تیم مطرح لیگ برتری همراه بود، ثابت کرد که تیم امید از ظرفیت و پتانسیل بالایی برخوردار است و در صورت توجه و حمایت بیشتر می تواند در بازی‌های آسیایی گوانگژو برای کشور افتخارآفرینی کند.

وی با اشاره به اردوی هفدهم تیم امید اظهار داشت: این اردو بهترین و کامل‌ترین اردوی تیم امید بود چرا که در 16 اردوی قبلی همواره با مشکل نداشتن دیدارهای تدارکاتی روبه‌رو بودیم اما در پایان اردوی هفدهم سه بازی خوب را برگزار کردیم و بازیکنان بازی به بازی شکل هماهنگ‌تری به خود گرفتند و نشان دادند به تفکرات کادر فنی نزدیک‌تر شده‌اند.

مربی تیم فوتبال امید با بیان اینکه تا حدود 90 درصد ترکیب اصلی این تیم را برای بازیهای آسیایی گوانگژو شناخته‌ایم، اظهار داشت: 28 بازیکنی که به اردوی اخیر تیم امید دعوت شدند به اضافه چند بازیکن حاضر در اردوی بزرگسالان استخوانبدی اصلی تیم امید را تشکیل خواهد داد و از حالا به بعد بر روی هماهنگی و انسجام تاکتیکی تیم برنامه ریزی خواهیم کرد.

پیروانی درعین حال با تاکید بر اینکه درهای تیم امید همچنان باز است و پدیده‌های لیگ به اردوی این تیم دعوت خواهند شد، اظهار داشت: کادر فنی تیم امید تمام دیدارهای لیگ را زیر نظر خواهد گرفت و بازیکنانی که در فوتبال کشور به عنوان ستاره خود را مطرح کنند به اردوی این تیم دعوت خواهند شد چرا که در نظر داریم با بهترین نفرات در بازی‌های آسیایی شرکت کنیم.

وی با تقدیر از همکاری پنج باشگاه لیگ برتری برای همکاری با تیم امید و در اختیار قراردادن بازیکنان خود اظهار داشت: باشگاه‌های سایپا، سپاهان، مس کرمان، ملوان و استقلال اهواز تاکنون همکاری بسیار خوبی با تیم امید داشتند و امیدوارم این تعامل در ادامه بازی‌های لیگ نیز ادامه یابد. ضمن اینکه فدراسیون فوتبال از طریق کمیته انضباطی با قاطعیت با باشگاه‌هایی که با تیم امید همکاری نمی کنند، برخورد خواهد کرد.


تاریخ: 1389/5/5
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: