برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

كارشناس واليبال: استراليا در مصاف با قزاقستان شايستگي خود را نشان داد

ورزش. واليبال. آذربايجان غربي. كاپ آسيا
اروميه- سرمربي اسبق تيم آذرپيام اروميه در ارزيابي اولين ديدار رقابتهاي كاپ آسيا گفت: تيم استراليا با كارگروهي ‪ ۶‬ركن اصلي واليبال را در زمين پياده و شايستگي خود را نشان داد.

عزيز پرتوي روز يكشنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا افزود: هماهنگي تيمي در بين بازيكنان استراليايي اصلي‌ترين مشخصه اين تيم بود كه منجر به پيروزي قدرتمندانه آن در مقابل قزاقستان شد.

وي گفت: تيم استراليا با دريافتهاي خوب و رساندن توپ به پاسور و زيرنظر داشتن دفاع حريف به خوبي از پس اولين ديدار از دومين دوره رقابتهاي كاپ آسيا برآمد.

پرتوي، پاسهاي سرعتي به مناطق ‪ ۲‬و ‪ ۴‬زمين و اسپكهاي دقيق استراليا را از ديگر دلايل برتري اين تيم در مقابل قزاقستان دانست و اظهارداشت: بازيكن شماره ‪ ۱۷‬اين تيم كه بهترين اسپوكر زمين بود با اسپكهاي پشت خط دقيق و به جا در پيروزي استراليا نقش موثري ايفا كرد.

دومين دوره رقابتهاي كاپ آسيا با حضور هشت تيم ايران، هند، كره جنوبي، ژاپن، چين، چين تايپه، قزاقستان و استراليا درسالن شش هزار نفري اروميه از امروز آغاز شده است.

اولين ديدار اين مسابقات صبح امروز بين دو تيم استراليا و قزاقستان برگزارشد كه استراليا توانست با نتيجه ‪ ۳‬بر صفر از سد حريف خود عبور كند.


تاریخ: 1389/5/10
کلمات کلیدی: ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: