برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

نايب رئيس فراكسيون ورزش مجلس محقق نشدن اختصاص يك درصد اعتباردستگاه‌ها ،اجراي طرحهاي ورزشي را به تاخير انداخت

ورزش. بودجه. طرحها
يزد - نايب رئيس فراكسيون ورزش مجلس شوراي اسلامي گفت: محقق نشدن اختصاص يك درصد اعتبارات دستگاه‌هاي اجرايي به ورزش موجب به تعويق افتادن طرحهاي ورزشي شده است.

به گزارش ايرنا ،محمدرضا تابش روز يكشنبه در ديدار با مدير كل تربيت بدني استان يزد افزود : نبود برنامه راهبردي در ورزش كشور باعث مي‌شود تا برنامه ريزي و نظارت در اين بخش دچار اختلال شود و اهداف و نتايج مورد انتظار بطور مطلوب و مستمر تحقق نيابد.

وي افزود: لازم است سند جامع ورزش كه دربرگيرنده راهبرد ورزش كشور در ابعاد همگاني و قهرماني، همراه با اهداف و لوازم دستيابي به آن است هر چه سريعتر تدوين و عملياتي شود.

نماينده مردم اردكان در مجلس شوراي اسلامي گفت : دستگاه‌هاي اجرايي در بودجه امسال مكلف شدند تا يك درصد از اعتبارات خود را صرف ورزش كنند كه تاكنون اين مهم اجرايي نشده است.

نايب رئيس فراكسيون ورزش مجلس شوراي اسلامي حجم پروژه‌هاي نيمه تمام ورزشي را دو هزار و ‪۲۰۰‬ميليارد تومان برآورد كرد، گفت: بايستي در سفرهاي سوم هيات دولت در اين زمينه چاره انديشي شود.

تابش افزود: حجم اعتبارات تخصيص يافته به ورزش استان در دو سفر قبل هيات دولت ‪ ۴۰‬ميليارد تومان بود كه بايد از محل اعتبارات ملي و استاني تامين شود.


تاریخ: 1389/5/10
کلمات کلیدی: ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: