برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

آشوبی در گفتگو با مهر:نباید مغلوب فولاد می‌شدیم/ استقلال به فرد وابسته نیست

هافبک تیم فوتبال استقلال با ابراز تاسف از شکست این تیم برابر فولادخوزستان گفت: نباید در این دیدار خانگی آنهم مقابل تماشاگران خود نتیجه را واگذار می کردیم.

فرزاد آشوبی در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص شکست استقلال برابر فولاد خوزستان گفت: بازی بدی نبود اما متاسفانه برای ما بد تمام شد. نتواستیم از برتری خود استفاده کنیم و در زمین خودمان نتیجه را واگذار کردیم. با این حال امیدوارم در ادامه لیگ با کسب نتایجی در حد نام استقلال، این شکست را جبران کنیم.

وی افزود: این اولین بازی خانگی ما بود و قطعا توقع نداشتیم مقابل فولاد شکست بخوریم اما این هم از زیبایی‌های فوتبال است. البته فراموش نکنیم فولادی‌ها در دقایقی از بازی، نمایشی خوب و منسجم داشتند و توانستند بازیکنان ما را اذیت کنند.

هافبک استقلال در ادامه گفت: البته همه باید بپذیرند که بازیکنان استقلال هنوز هماهنگ نیستند و شناخت کاملی از نحوه بازی یکدیگر ندارند. ما خیلی کم در کنار هم بودیم و طبیعی است برای رسیدن به هماهنگی لازم به زمان احتیاج داشته باشیم.

فرزاد آشوبی با اشاره به بازی ضعیف استقلال مقابل فولاد در مقایسه با شهرداری تبریز اظهار داشت: ما اصلا نباید این دو تیم را مقایسه کنیم. فولاد تیم بزرگی است و برتری‌هایی نسبت به شهرداری تبریز داشت. در ضمن هر بازی شرایط خاص خودش را دارد. البته باز هم می گویم که برای این نتیجه جای هیچ بهانه جویی نیست و ما نباید از این میدان بازنده خارج می شدیم.

این بازیکن در ادامه تصریح کرد: استقلال به یک بازیکن وابسته نیست که اگر روز خوبش نبود، کل تیم از هم پاشیده بازی کند. اینکه برخی می گویند چون ایمان مبعلی روی فرم نبود، بقیه هم بد بازی کردند را قبول ندارم چرا که بازیکنان دیگری هم در این تیم حضور دارند. ایمان بازیکن تاثیرگذاری است اما معتقدم مشکل اصلی ما عدم هماهنگی کل تیم بود.

وی خاطرنشان کرد: ناهماهنگی ما بهانه نیست بلکه یک واقعیت است، البته این مسئله هم برای هواداران تیم بزرگی مثل استقلال قابل قبول نیست. ما استقلال هستیم و نباید شکست بخوریم.


تاریخ: 1389/5/10
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: