برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

برترين‌هاي اسكيت نونهالان و نوجوانان سرعت كشور معرفي شدند

ورزش. ساير رشته ها. اسكيت
دومين مرحله از رقابتهاي ليگ اسكيت سرعت دختران در رده سني نونهالان و نوجوانان كشور كه در ‪ ۴‬رده سني و ‪ ۶‬ماده در پيست اسكيت هيات خوراسگان اصفهان برگزار شده بود، با معرفي نفرات برتر به كار خود پايان داد.

به گزارش ايرنا، در ماده ‪ ۲۰۰‬متر ‪ ۷‬تا ‪ ۸‬سال ، مهتا حسيني از هيات فارس نفر اول ، مهشاد جعفر خواه از پالايش گاز سرخون و قشم هرمزگان مقام دوم و نيوشا چراغ سحر از گل ياس آذربايجان غربي مقام سوم را به خود اختصاص دادند.

در ‪ ۲۰۰‬متر گروه سني ‪ ۹‬تا ‪ ۱۰‬سال ، حديثه زارع از (گل ياس) آذربايجان غربي نفر اول شد و فاطمه خدري و گوهر هوشمنديان از پالايش گاز سرخون و قشم هرمزگان به ترتيب به مقام‌هاي دوم و سوم رضايت دادند.

در ماده ‪ ۳۰۰‬متر ‪ ۷‬تا ‪ ۸‬سال، مهتا حسيني از هيات فارس نفر اول ، آيدا عشق دوست از باشگاه تيرگري مازندران مقام دوم و مهشاد جعفر خواه در گروه سني ‪ ۹‬تا ‪ ۱۰‬سال، گوهر هوشمنديان و فاطمه خسروي نيا از پالايش گاز سرخون و قشم هرمزگان و زهرا حسيني از كينگ يزد به ترتيب مقام اول تا سوم را به خود اختصاص دادند.

در گروه سني ‪ ۱۱‬تا ‪ ۱۲‬سال، آناهيتا تاتاري از ديهيم فروهر شيان تهران نفر اول ، مهيا دست پاك از (ام . اس . تي) انقلاب شرق تهران مقام دوم و پريا ممتاز جهرمي از ديهيم فروهر شيان تهران عنوان سومي اين رقابت‌ها را از آن خود كردند.

در گروه سني ‪ ۱۳‬تا ‪ ۱۵‬سال نيز شقايق امامي از عقيق كرج (پارسكو ) نفر اول ، يكتا محسني از ديهيم فروهر شيان تهران دوم و مريم رحيمي از هيات فارس سوم شدند.

در ماده ‪ ۵۰۰‬متر ‪ ۹‬تا ‪ ۱۰‬سال، مينا حسيني از هيات فارس نفر اول ، حديثه زارع از گل ياس آذربايجان غربي نفر دوم و فاطمه خسروي نيا از پالايشگاه گاز سر خون و قشم هرمزگان عنوان سومي را به خود اختصاص دادند.

در گروه سني ‪ ۱۱‬تا ‪ ۱۲‬سال، محيا دست پاك از (ام . اس .تي ) انقلاب شرق تهران نفر اول ، زهره لك از هيات فارس دوم و كيميا عباسي از ديهيم فروهر شيان تهران سوم ، و درگروه سني ‪ ۱۳‬تا ‪ ۱۵‬سال مريم مراوده از عقيق كرج ( پارسكو) مقام اول ، يكتا محسني و فائزه ساساني از ديهيم فروهر شيان تهران به ترتيب عناوين بعدي را به به خود اختصاص دادند.

در ماده ‪ ۱۰۰۰‬متر ‪ ۱۱‬تا ‪ ۱۲‬سال، كيميا عباسي و آناهيتا تاتاري از ديهيم فروهر شيان تهران به ترتيب مقام اول و دوم را از آن خود كردند و زهرا نياكان از هيات فارس مقام سوم را به دست آورد.

در گروه سني ‪ ۱۳‬تا ‪ ۱۵‬سال فاطمه شازده احمدي و نهال مقدم رحماني از ديهيم فروهر شيان تهران به ترتيب مقام اول و دوم و رامينا چهره ساز از (ام.اس.

تي ) انقلاب شرق تهران سوم را كسب كردند.

در ‪ ۵۰۰۰‬متر ‪ ۱۳‬تا ‪ ۱۵‬سال، نهال مقدم رحماني و فاطمه شازده احمدي از ديهيم فروهر شيان تهران به ترتيب نفر اول و دوم و فرحناز نادري از جاويدان خميني شهر اصفهان نفر سوم و در ‪ ۳۰۰۰‬متر امدادي اين گروه سني، تيم ديهيم فروهر شيان تهران ، عقيق كرج (پارسكو) و (ام . اس . تي ) انقلاب شرق تهران به ترتيب مقام‌هاي اول تا سوم اين دوره از رقابت‌ها را كسب كردند.
تاریخ: 1389/5/10
کلمات کلیدی: ، ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: