برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

فردین معصومی به فینال سنگین وزن جام موحد و حبیبی صعود کرد

ساری - خبرگزاری مهر: فردین معصومی ملی پوش سنگین وزن کشتی آزاد کشورمان با برتری برابر دیگر کشتی گیر ایرانی به دیدار نهایی نخستین دوره مسابقات بین المللی کشتی آزاد جام عبدالله موحد و امامعلی حبیبی صعود کرد.

به گزارش خبرنگار مهر در قائمشهر، در دومین روز برگزاری این رقابتها که در سالن ورزشی جهان پهلوان امامعی حبیبی قائمشهرفردین معصومی در دیدار برابر " جعفرشمس ناتری " به برتری دو بر یک دست یافت و به دیدار نهایی این جام صعود کرد.

معصومی در این دیدار تایم اول را دو بر صفر به این کشتی گیر جوان  وبا انگیزه مازندرانی باخت اما در تایم دوم در دیداری حساس وتماشایی با برتری 4بر 3 و در تایم سوم با پیروزی قاطع 4بر صفر با برد از تشک خارج شد.   این دلاورمرد گیلانی کشتی کشورمان در دیدا رنهایی وزن 120 کیلوگرم حریف " ترول دلاگایدف " آمریکایی نفر سوم جهان در سال 2009 شد.   دلاگایدف آمریکایی در دو تایم محمد هادی پورعلیجان از کشورمان را شکست داد وبه فینال وزن 120 کیلوگرم صعود کرد.   معصومی در نخستین دیدار خود در این جام  در مصاف با جابر صادق زاده با نتیجه دو بر صفر به پیروزی دست یافت.   این مسابقات امروز در اوزان 60 ، 74 ، 84 و 120 کیلوگرم در سالن ورزشی جهان پهلوان امامعلی حبیبی قائمشهر در حال برگزاری است.
تاریخ: 1389/5/10
کلمات کلیدی: ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: