برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

پايان مسابقات تنيس روي ميز و بدمينتون المپياد ورزشي دانشجويان پسر

ورزش. ورزش دانشجويي. تنيس روي ميز
تهران - رقابت‌هاي تنيس روي ميز و بدمينتون دهمين المپياد فرهنگي، ورزشي دانشجويان پسر به ميزباني مازندران با شناخت نفرات برتر به كار خود پايان داد.

به گزارش روز يكشنبه ايرنا، مسابقات تنيس روي ميز با حضور ‪ ۲۲‬دانشگاه در ‪ ۳‬بخش تيمي، انفرادي و دوبل به ميزباني دانشگاه مازندران برگزار شد.

در پايان اين رقابت ها، تيم‌هاي دانشگاه جامع علمي كاربردي و دانشگاه اروميه اول و دوم شدند و تيم دانشگاه‌هاي گيلان و فردوسي مشهد به طور مشترك به مقام سوم رسيدند.

محمد علي عباسي از دانشگاه جامع علمي كاربردي، پيمان نوروزي از دانشگاه ملاير به ترتيب مقام اول و دوم رقابت‌هاي انفرادي را بدست آوردند و علي محمودي از دانشگاه تفرش و محمد باقر مقصودي از دانشگاه گيلان به طور مشترك سوم شدند.

همچنين در پايان مسابقات دوبل محمد باقر مقصودي و كامران طيبي از دانشگاه گيلان بر سكوي نخست ايستادند، محمد علي عباسي و ناصر دهقانپور از دانشگاه علمي كاربردي دوم شدند و مقام سوم مشترك را محسن بهنام و رسول ابراهيمي از دانشگاه اروميه و معين آصفي و عباس مال انديش از دانشگاه دانشگاه فردوسي مشهد بدست آوردند.

گفتني است كه در ادامه اين رقابت‌ها و در رشته بدمينتون، ‪ ۸۳‬ورزشكار از ‪ ۲۰‬دانشگاه كشور به مدت ‪ ۴‬روز به ميزباني دانشگاه نوشيرواني بابل در سه قسمت تيمي، يك نفره و دو نفره به مصاف يكديگر رفتند.

در مسابقات يك نفره محسن خمري قلعه نو از دانشگاه سيستان و بلوچستان و پوريا مدرسي از دانشگاه يزد اول و دوم شدند و مجتبي كاظم پور از دانشگاه يزد و پويا اشتري از دانشگاه زنجان به طور مشترك بر سكوي سوم ايستادند.

همچنين در مسابقات دو نفره ايمان محمودزاده و امير گلپايگاني از دانشگاه شيراز، رسول ياعلي و محمداميني نويدي از دانشگاه تربيت معلم به ترتيب بر جايگاه اول و دوم را بدست آوردند و ميثم شعباني و نويد يزداني از دانشگاه علم و صنعت و محمد مهان پور و فرشيد ايپكچي از دانشگاه صنعتي خواجه نصير به طور مشترك سوم شدند.

دهمين المپياد فرهنگي، ورزشي دانشجويان پسر از ‪ ۴‬مرداد آغاز شده و تا ‪۱۳‬ ماه جاري به ميزباني دانشگاه‌هاي استان مازندران ادامه دارد.تاریخ: 1389/5/10
کلمات کلیدی: ، ، ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: