برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

سرمربي تيم كشتي نوجوانان: مي‌توانستيم مدال‌هاي بيشتري كسب كنيم

ورزش. كشتي. محمدزاده
تهران - سرمربي تيم كشتي فرنگي نوجوانان كشورمان در رابطه با قهرماني مقتدرانه خود در آسيا گفت: با توجه به نيروهاي آماده و با انگيزه حاضر در اردوي تيم نوجوانان، مي‌توانستيم عنوان قهرماني خود در تايلند را با كسب مدال‌هاي طلاي بيشتري رقم بزنيم.

رشيد محمدزاده روز يكشنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا خاطر نشان كرد:
تيم ايران در حالي توانست با اقتدار به عنوان قهرماني كشتي فرنگي نوجوانان آسيا دست يابد كه مجموعا ‪ ۹‬مدال رنگارنگ را كسب كرد و با اختلاف زياد نسبت به حريفان خود بر قله قاره كهن بايستد.

وي افزود: البته ما مي‌توانستيم در اين پيكارها از تمام پتانسيل خود استفاده كرده و با مدال‌هاي طلاي بيشتري به عنوان قهرماني آسيا برسيم، اما به دليل برنامه‌هاي آماده‌سازي مسابقات معتبر و بين‌المللي پيش رو، لازم نديديم تمام داشته هايمان را به اين ميدان بفرستيم.

سرمربي تيم كشتي فرنگي نوجوانان كشورمان گفت: تيم‌هاي پايه همواره با وجود افزايش وزن و سن كشتي گيران خود، دچار ريزش نفرات شده و به ناچار متحمل تغييرات زودهنگامي مي‌شوند كه خوشبختانه تيم ما هم اكنون با اين مشكل روبرو نيست و در بهترين شرايط ممكن قرار دارد.

محمدزاده ادامه داد: هدف كادر فني تيم نوجوانان، تنها به كسب نتيجه در ميادين آسيايي و جهاني منتهي نمي‌شود، چراكه وظيفه سنگين پشتوانه‌سازي جوانان و بزرگسالان نيز بر عهده ماست و بايد نوجوانان در اختيار گرفته را به بهترين شكل فني و تكنيكي تقويت كنيم.

وي در خاتمه اظهار داشت: مهرداد خمسه و يوسف قادريان كشتي گيران اوزان ‪۴۲‬ و ‪ ۶۹‬كيلوگرم كشورمان اواخر مردادماه در رقابت‌هاي المپيك نوجوانان سنگاپور به ميدان مي‌روند. طبيعي است كه ما روي موفقيت و مدال آوري اين دو فرنگي كار حساب ويژه‌اي باز كرديم و در همين راستا آنان را در رقابتهاي قهرماني آسيا نيز در تركيب تيم اعزامي قرار نداديم.

گفتني است، مرحله جديد اردوي آماده‌سازي فرنگي كاران براي حضور در رقابت هاي المپيك ‪ ۲۰۱۰‬نوجوانان در سنگاپور از روز ‪ ۱۳‬مردادماه با حضور چهار كشتي گير در خانه كشتي تهران آغاز مي‌شود و تا زمان اعزام آنان با اين بازيها ادامه خواهد داشت.

تاریخ: 1389/5/10
کلمات کلیدی: ، ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: