برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

كشتي نوجوانان آسيا آزادكاران كشورمان با پنج مدال طلا و دو برنز نايب قهرمان شدند

ورزش. كشتي. نوجوانان
تهران - تيم كشتي آزاد نوجوانان كشورمان با كسب پنج مدال طلا، ‪ ۲‬مدال برنز و سه مقام پنجمي به عنوان نايب قهرماني رقابت‌هاي نوجوانان آسيا دست يابد.

به گزارش روز يكشنبه ايرنا به نقل از روابط عمومي فدراسيون كشتي، رقابتهاي قهرماني كشتي آزاد نوجوانان آسيا از صبح امروز در شهر بانكوك تايلند آغاز شده بود كه لحظاتي پيش با قهرماني تيم قزاقستان و نايب قهرماني تيم ايران به پايان رسيد.

نتايج رقابتهاي كشتي كشورمان به شرح زير است:
دارندگان مدال طلا:
در وزن ‪ ۴۶‬كيلوگرم مهران شيخي پس از استراحت در دور نخست، در دورهاي دوم و سوم كشتي گيران ازبكستان و هند را شكست داد و عصر امروز با پيروزي برابر حريف قزاقستاني صاحب مدال طلا شد.

در وزن ‪ ۶۹‬كيلوگرم علي شفيع زاده با كسب دو پيروزي مقابل كشتي گيراني از تايلند و قزاقستان در ديدارفينال حريفي از هند را شكست داد و به مدال طلا دست يافت.

در وزن ‪ ۷۶‬كيلوگرم عليرضا كريمي موفق شد در دورهاي اول و دوم كشتي گيراني از كره جنوبي و ازبكستان را شكست دهد ،وي عصر امروز نيز كشتي‌گيري از قزاقستان را شكست داد و به مدال طلا دست يافت.

در وزن ‪ ۸۵‬كيلوگرم حيدرعلي زايي با شكست كشتي گيراني از ازبكستان و قزاقستان و حريف هندي در ديدار فينال به مدال طلاي اين وزن رسيد.

در وزن ‪ ۱۰۰‬كيلوگرم نيز عبداله قمي پس از استراحت در دور نخست در دور دوم كشتي‌گيري از هند را شكست داد و در ديدار فينال نيز كشتي گير قزاقستاني را مغلوب كرد و صاحب گردن آويز طلا شد.

دارندگان مدال برنز:
در وزن ‪ ۵۸‬كيلوگرم جواد ضيايي پس از پيروزي مقابل كشتي‌گيري از ويتنام در دور دوم مقابل حريف قزاقستاني شكست خورد و به گروه شانس مجدد رفت و با پيروزي مقابل كشتي گير ژاپني براي كسب مدال برنز نماينده قرقيزستان شكست داد.

در وزن ‪ ۶۳‬كيلوگرم نيما نعيمي پس از دو پيروزي مقابل كشتي گيران ويتنام و ژاپن در ديدار سرگروهي مغلوب حريف قرقيز شد. وي در ديدار رده بندي كشتي گير كره جنوبي را شكست داد و صاحب مدال برنز شد.

مقام پنجم:
در وزن ‪ ۴۲‬كيلوگرم احسان سنچولي پس از استراحت دو دور نخست در دور دوم كشتي‌گيري از قرقيزستان را شكست داد اما در ديدار سرگروهي مغلوب حريفي از ازبكستان شد. وي مقابل كشتي گير مغولستاني شكست خورد و پنجم شد.

در وزن ‪ ۵۰‬كيلوگرم نيز رسول ثميني در دور اول كشتي گير ازبكستاني را شكست داد ،اما در دور دوم مقابل حريف هندي شكست خورد و به گروه بازنده‌ها رفت . وي با پيروزي مقابل حريف ژاپني به ديدار رده بندي راه يافت، اما با شكست مقابل كشتي گير قزاقستاني به مقام پنجم دست يافت.

در وزن ‪ ۵۴‬كيلوگرم ناصر ضيايي در دور اول حريف ويتنامي خود را شكست داد، اما در دور دوم مقابل حريفي از قرقيزستان شكست خورد و به گروه شانس مجدد رفت . وي با پيروزي مقابل كشتي‌گيري از تايوان براي كسب مدال برنز به مصاف حريفي از قزاقستان رفت، ولي با قبول شكست از اين كشتي گير پنجم شد.

در پايان اين رقابت‌ها تيم قزاقستان با ‪ ۸۸‬امتياز به مقام قهرماني رسيد، تيم كشتي آزاد نوجوانان ايران با كسب ‪ ۵‬مدال طلا، ‪ ۲‬مدال برنز و ‪ ۳‬مقام پنجمي و ‪ ۸۴‬امتياز دوم شد و تيم هند نيز با ‪ ۸۱‬امتياز سوم شد.

گفتني است تيم ايران سال گذشته در هندوستان با كسب ‪ ۳‬مدال طلا، ‪ ۱‬نقره و سه برنز و كسب ‪ ۷۵‬امتياز پس از تيم هندوستان به مقام دوم دست يافته بود.

تاریخ: 1389/5/10
کلمات کلیدی: ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: