برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

صنعتكاران: نتايج كشتي جوانان و نوجوانان را به دقت بررسي مي‌كنيم

ورزش. كشتي. صنعتكاران
تهران - نايب رييس فدراسيون كشتي كشورمان گفت: با توجه به رقابتهاي آسيايي و جهاني و نتايج حاصله نوجوانان و جوانان ما در اين پيكارها، با دقت و جديت خاصي، عملكرد تيم‌هاي اعزامي كشورمان را مورد نقد و بررسي قرار خواهيم داد.

محمدعلي صنعتكاران روز يكشنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا خاطر نشان كرد: به هيچوجه نتايج آزاد و فرنگي كاران كشورمان در رقابتهاي جهاني مجارستان را به فراموشي نسپرديم و با توجه به تاكيد فراوان رييس فدراسيون كشتي به تمامي مسائل فني آن رسيدگي خواهيم كرد.

وي افزود: بررسي‌هاي كارشناسي ما بزودي در خصوص مسايلي همچون كسب عنوان پنجمي كشتي آزاد جوانان در رقابتهاي جهاني با حضور مسوولان فني فدراسيون به جريان خواهد افتاد و مطمئن باشيد براي برطرف كردن مشكلات موجود در رقابتهاي آتي، بيكار نخواهيم ماند.

نايب رئيس فدراسيون كشتي ابراز داشت: قصد توجيه نتايج جوانان را ندارم ، ولي براي نقد و بررسي اين نتايج بايد واقع بين باشيم.متاسفانه جوانان ما همچنان از مشكل نبود مكاني مناسب و مستقل براي تمرينات رنج مي‌برند.

وي اضافه كرد: اين مساله در حين برپايي اردوهاي آماده‌سازي جوانان طي ماه هاي گذشته كاملا مشهود بود و ما مجبور بوديم كه مدام اردوي جوانان را از سالني به سالن ديگر تغيير داده و تعداد اردونشينان را كم و زياد كنيم.

صنعتكاران با اشاره به تلاش فدراسيون كشتي براي مهيا كردن تمامي امكانات لازم جهت برپايي اردوهاي جوانان افزود: در اينكه متوليان فدراسيون كشتي در تهيه و تدارك مايحتاج اردوهاي آماده‌سازي جوانان كوتاهي نكردند، هيچ ترديدي نيست ومي توان اين حقيقت را از زبان اعضاي كادر فني و همچنين اردونشينان شنيد.

وي در پايان تاكيد كرد: اما اين مساله كافي نيست و ما بايد به هر نحو ممكن بتوانيم سالني را همانند خانه كشتي براي تمرين جوانان آزاد و فرنگي كار كشورمان احداث كرده و نوعي انسجام و سكون را در اردوهاي آنان بر قرار كنيم . البته با مشكلات مالي فدراسيون بعيد مي‌دانم كه بتوان به اين سادگي‌ها چنين كاري را انجام داد.


تاریخ: 1389/5/10
کلمات کلیدی: ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: