برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

دووميداني اصفهان از يك پيست استاندارد برخوردار نيست

ورزش. ساير رشته ها. دووميداني
اصفهان - رييس هيات دووميداني استان اصفهان گفت: اين استان از پيست استاندارد دووميداني برخوردار نيست و ورزشكاران دووميداني ما با حداقل امكانات به تمرين مي‌پردازند.

غلامرضا اميني روز يكشنبه در گفت وگو با ايرنا مهمترين مشكل فراروي هيات دووميداني استان اصفهان را در اختيار نداشتن پيست استاندارد بيان كرد و اظهارداشت: تنها محلي كه براي انجام تمرينات در اختيار ورزشكاران دووميداني استان اصفهان مي‌باشد پيست دووميداني ورزشگاه انقلاب است كه فرسوده مي‌باشد.

وي با اشاره به اينكه دو و ميداني استان اصفهان در سالهاي اخير مسابقات قهرماني كشور را ميزباني نكرده است ،گفت: فدراسيون دووميداني به دليل موقعيت جغرافيايي اصفهان علاقمند به برگزاري مسابقات قهرماني كشور در اين شهر است اما به دليل فرسودگي تارتان پيست ورزشگاه انقلاب اصفهان ، برگزاري پيكارهاي دووميداني قهرماني كشور در اصفهان ميسر نيست.

اميني اظهارداشت: مديركل تربيت بدني استان اصفهان قول داده است تا تكميل پيست دووميداني ورزشگاه خوراسگان را در اولويت قرار دهد و ما اميدواريم هرچه سريعتر اين مكان به بهره برداري برسد و دوميداني استان اصفهان از يك پيست استاندارد دووميداني برخوردار شود.

رييس هيات دووميداني استان اصفهان جايگاه دووميداني اصفهان در سطح كشور را خوب ارزيابي كرد و گفت : ورزشكاران دووميداني اصفهان در بيشتر مواد مسابقات قهرماني كشور رتبه خوبي را به دست آورده‌اند و دووميداني اين استان را از تك ماده‌اي بودن خارج كرده اند.

وي افزود: دووميداني استان اصفهان از استعدادهاي خوبي برخوردار است و در مواد نيمه استقامت ، پرش ارتفاع ، پرش طول ، سه گام و سرعت از استان‌هاي مطرح كشور به شمار مي‌آيد.

وي اظهارداشت: سه ورزشكار اصفهاني به نام‌هاي رضا قاسمي در مواد دوي ‪۱۰۰‬ و ‪ ۲۰۰‬متر و سجاد و امير مرادي در دوي ‪ ۸۰۰‬متر به عنوان نمايندگان ايران دربازيهاي آسيايي گوانگ ژوحضور خواهند داشت.

تاریخ: 1389/5/10
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: