برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

فردین معصومی نائب قهرمان المپیک را شکست داد

ساری - خبرگزاری مهر: فردین معصومی ملی پوش سنگین وزن کشتی آزاد کشورمان در دومین دیدار خود در نخستین دوره مسابقات بین المللی کشتی آزاد جام عبدالله موحد و امامعلی حبیبی، نائب قهرمان المپیک از کشور روسیه را شکست داد.

به گزارش خبرنگار مهر در ساری، در دومین روز برگزاری این رقابتها که پیش از ظهر یکشنبه در سالن ورزشی جهان پهلوان امامعلی حبیبی قائمشهر درجریان است، فردین معصومی در دیدار برابر " بختیار احمدوف " به برتری 2 بر یک دست یافت و به مرحله نیمه نهایی این جام صعود کرد.

معصومی در این دیدار تایم اول را دو بر صفر به این کشتی گیر جوان روسی باخت اما در تایم دوم با برتری یک بر صفر و در تایم سوم با پیروزی قاطع 3 بر صفر با برد از تشک خارج شد.   این دلاورمرد گیلانی کشتی کشورمان در دیدار نیمه نهایی این رقابتها با برنده جعفر شمس ناتری و سید احمد رسولی از کشورمان مبارزه خواهد کرد.   معصومی در نخستین دیدار خود در این جام  در مصاف با جابر صادق زاده با نتیجه 2 بر صفر به پیروزی دست یافت.   این مسابقات امروز در اوزان 60 ، 74 ، 84 و 120 کیلوگرم در سالن ورزشی جهان پهلوان امامعلی حبیبی قائمشهر در حال برگزاری است.
تاریخ: 1389/5/10
کلمات کلیدی: ، ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: