برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

ربطی:بلیط های پنج هزار تومانی مسابقات حبیبی و موحد گران است

ساری - خبرگزاری مهر: دبیر فدراسیون کشتی گفت: به نظر من بلیط های پنج هزار تومانی برای نخستین دوره مسابقات بین المللی کشتی آزاد جام امامعلی حبیبی و عبدالله موحد خیلی گران است.

به گزارش خبرنگار مهر، عارف ربطی  ظهر یکشنبه در حاشیه مسابقات بین المللی حبیبی و موحد در جمع خبرنگاران با بیان اینکه متاسفانه این جام با استقبال سرد تماشاگران مواجه شد، افزود: برای تماشاگران کشتی دوست مازندرانی که معمولا از قشر کم درآمد جامعه هستند تعیین نرخ پنج هزار تومانی مطلوب نیست.

وی تصریح کرد: برای چنین رقابت هایی اصلا نباید بلیط فروشی می شد تا تمام کشتی دوستان مازندرانی امکان حضور در سالن و تماشای مسابقات را پیدا می کردند.   دبیر فدراسیون کشتی همچنین در خصوص تیمهای خارجی حاضر در مسابقات بین المللی موحد و حبیبی با کشتی گیران منتخب خود به این رقابتها آمده اند اضافه کرد: کشورهای خارجی هیچگاه نفراتی را به مسابقات بین المللی اعزام نمی کنند که اعتبار کشتی آنها را زیر سئوال برود و نتایج ضعیفی کسب کنند.   ربطی ادامه داد: با توجه به حضور این تعداد تیم مطرح به نظر می رسد سطح رقابت ها بالا و راضی کننده باشد، ولی باید منتظر برگزاری کشتی هایی باشیم تا عیار واقعی کشتی گیران حاضر را مشخص کند.   وی خاطرنشان کرد: باید برای رونق دادن به مسابقات و تورنمنت های داخلی، جوایز بالایی نقدی در نظر گرفته شود تا برای کشورهای خارجی انگیزه ای برای اعزام بهترین نفرات خود به وجود بیاید.
تاریخ: 1389/5/10
کلمات کلیدی: ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: