برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

دوست ندارم در روز شكست استقلال من را تشويق كنند

محمدي دروازه بان تيم استقلال گفت: دوست ندارم در روزي كه استقلال مي‌بازد هواداران من را تشويق كنند.

محمد محمدي در خصوص آخرين وضعيت خود پس از مصدوميت گفت: مصدوميتم برطرف شده و تا يكي دو روز آينده به طور كامل اين مشكل حل خواهد شد. در حال حاضر در كنار تيم به خوبي تمرين مي‌كنم اما تا بهبودي كامل و آمادگي مثل قبل از بازي با شهرداري تبريز يكي دو روز زمان مي‌خواهم.

وي در خصوص شكست استقلال مقابل فولاد اظهار داشت: اين بازي اصلا تعريفي نداشت چون در حضور تماشاگران خودي نتيجه نگرفتن به هيچ وجه خوب نيست. تيم ما در هفته‌هاي آينده بهتر خواهد شد و براي ارزش گذاري روي عملكرد يك تيم قضاوت در حال حاضر زود است. 6 هفته ديگر مي‌توان تشخيص داد كه تيم‌ها چند مرده حلاج هستند.

محمدي گفت: فوتبال بالا و پايين زياد دارد. برق شيراز دو فصل پيش در صدر جدول بود اما در نيم فصل دوم سقوط كرد. مهم اين است كه از شكست‌ها درس بگيريم و براي آينده از اين تجربيات استفاده كنيم.

دروازه‌بان تيم استقلال در خصوص عملكرد خط دفاع اين تيم در بازي روز گذشته تصريح كرد: همانطور كه در برد همه سهيم هستند در باخت‌ها نيز تمامي بازيكنان مقصر خواهند بود. اينكه چه كسي ضعيف و يا قوي است را كادر فني تشخيص مي‌دهد و آنها بعد از آناليز فيلم نكات مثبت را اضافه و اشكالات را رفع خواهند كرد. جذابيت فوتبال به همين برد و باخت‌هاست.

محمدي در خصوص اعتراض هواداران استقلال پس از پايان بازي به وحيد طالب‌لو و خط دفاع اين تيم به فارس گفت: باز هم تأكيد مي‌كنم در برد و باخت همه شريك هستند. شايد اگر من هم درون دروازه بودم استقلال بازي را مي‌باخت. دوست ندارم روزي كه وحيد طالب‌لو گل مي‌خورد و يا استقلال مي‌بازد هواداران من را تشويق كنند. از آنها خواهش مي‌كنم اين كار را انجام ندهند و در روزي كه تيم پيروز مي‌شود تمامي اعضا را تشويق كنند. اميدوارم اين اتفاق ديگر در فوتبال نيفتد و هواداران استقلال مثل ديروز را تجربه نكنند.

وي در خصوص اينكه اسكوربورد ورزشگاه چندين بار تصوير وي و ميثاق معمارزاده را نشان داد عنوان كرد: كارگردان تلويزيوني مسابقه نسبت به من لطف داشت. حضورم روي نيمكت به تشخيص كادر فني بوده است. همان روزي كه با آقاي مظلومي صحبت كرديم قرار بر اين شد كه اعتراضي نداشته باشيم و هم من و هم طالب‌لو به موفقيت استقلال فكر مي‌كنيم. هر زمان كه كادر فني صلاح بداند در تركيب قرار مي‌گيريم و مهم اين است كه استقلال نتيجه بگيرد.

وي در پايان با تأكيد بر اينكه اميدوار است مصدوميت دست از سر استقلال بردارد گفت: بازيكنان خوبي داريم و مطمئن باشيد با هماهنگي كامل در نيم فصل دوم هيچ تيمي جلودار ما نخواهد بود.
 

تاریخ: 1389/5/20
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: