برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

جلسه استیناف پرونده دایی فردا برگزار می شود/ صدور رای تا پایان هفته جاری

نشست کمیته استیناف فدراسیون فوتبال برای رسیدگی به پرونده شکایت قرارداد علی دایی از فدراسیون فوتبال در دوره سرمربیگری تیم ملی فردا دوشنبه برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار مهر، این نشست ساعت 15 بعد ازظهر فردا به ریاست علیرضا صالحی رئیس کمیته استیناف و 4 عضو این کمیته شامل؛ سیدرضا افتخاری ، سید سعید میردیلمی، رضا پورعرب و مجید شهیدی برگزار خواهد شد.

بنابر اعلام رئیس کمیته استیناف، جلسه اعضای این کمیته طبق آئین نامه با حضور سه نفر از اعضا نیز رسمیت خواهد یافت.

با اعلام رای کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال، علی دایی و فدراسیون نسبت به رای صادر شده اعتراض کردند تا این پرونده به کمیته استیناف ارجاع شود. 

بر اساس این رای فدراسیون فوتبال موظف شده است با توجه به قرارداد سه ساله علی دایی با فدراسیون فوتبال به این مربی مبلغ 450 میلیون تومان پرداخت کند.

فدراسیون فوتبال معتقد است قرارداد سال سوم دایی بصورت توافقی بوده است و با توجه به اینکه دایی 9 ماه پس از برکناری از تیم ملی به تیم پرسپولیس پیوسته تنها موظف به پرداخت همین مدت است نه تمام قرارداد.

این در حالی است که علی دایی معتقد است وی از تیم ملی برکنار شده و بدون اینکه در جریان متممی در قرارداد خود باشد تمام مبلغ قرارداد سه ساله خود را طلب می کند. وی حتی تهدید کرده در صورتی که نظرش در رای کمیته استیناف تامین نشود این پرونده را به فیفا ارجاع خواهد داد.


تاریخ: 1389/5/10
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: